تاریخ انتشار: ۰۳ مهر ۱۳۹۵

[ad_1] رئیس سازمان عقیدتی سیاسی ارتش با بیان این که دشمنان انقلاب اسلامی همواره به دنبال ضربه زدن به نظام مقدس جمهوری اسلامی هستند، گفت: توجه به تقویت قدرت دفاعی کشور جهت مقابله با توطئه‌های دشمن یک ضرورت است. به گزارش ایسکانیوز، حجت الاسلام و المسلمین سید محمد علی آل هاشم صبح امروز در جمع […]

[ad_1]

رئیس سازمان عقیدتی سیاسی ارتش با بیان این که دشمنان انقلاب اسلامی همواره به دنبال ضربه زدن به نظام مقدس جمهوری اسلامی هستند، گفت: توجه به تقویت قدرت دفاعی کشور جهت مقابله با توطئه‌های دشمن یک ضرورت است.

به گزارش ایسکانیوز، حجت الاسلام و المسلمین سید محمد علی آل هاشم صبح امروز در جمع مسئولین و کارکنان سازمان عقیدتی سیاسی ارتش ضمن تبریک اعیاد هفته ولایت و گرامیداشت سی و ششمین سالروز دفاع مقدس با اشاره به اهمیت یادآوری فرهنگ دفاع و شهادت، افزود: یکی از موثرترین ابزار مقابله با تهاجم فرهنگی دشمنان ترویج فرهنگ دفاع مقدس و آشنا کردن اقشار مختلف جامعه، بویژه جوانان با این فرهنگ است.

آل هاشم تأکید کرد: دوستانی که به دنبال تضعیف قدرت و توان دفاعی کشور هستند باید توجه داشته باشند که آمریکا به پشتوانه همین قدرت نظامی است که در دنیا عربده‌کشی و تهدید می‌کند و اگر توان و قدرت بالای بازدارندگی نیروهای مسلح کشور نبود، ما نیز امروز مانند برخی از کشورهای منطقه و جهان باید دنباله رو سیاست های ضد بشری آنان بودیم.

رئیس سازمان عقیدتی سیاسی ارتش در ادامه با بیان این که عزت و اقتدار امروز میهن اسلامی مان مرهون تلاش و از خود گذشتگی رزمندگان در دوران دفاع است، تصریح کرد: هفته دفاع مقدس فرصت مغتنمی برای تجلیل از فداکاری عزیزانی است که تمام سرمایه زندگی خود را در راستای تحقق آرمان های امام و انقلاب نثار کردند.

حجت الاسلام محمد حسنی جانشین سازمان عقیدتی سیاسی ارتش نیز در ابتدای این مراسم با اشاره به اهمیت غدیر و لزوم توجه به بحث ولایت درجامعه اسلامی، گفت: جامعه بدون داشتن رهبر هرگز راه سعادت خود را پیدا نخواهد کرد و این رهبر باید آسمانی باشد تا بتواند زمینی ها را از مظاهر فریبنده آن جدا کند.

وی در ادامه با انتقاد از دریافت حقوق‌های نجومی توسط برخی مدیران و مسئولین، افزود: انقلاب اسلامی ایران وقتی به ثمر نشست، همه دل ها آسمانی بود، اما الان جداکردن عده ای از این مظاهر فریبنده دنیوی سخت شده و ما امروز حرف هایی را از برخی از شخصیت ها می شنویم که در گذشته خیلی انقلابی بودند.

جانشین سازمان عقیدتی سیاسی ارتش در پایان ضمن گرامیداشت هفته دفاع مقدس، فرهنگ دفاع مقدس را یکی از ضروریات امروز جامعه دانست و گفت: فرهنگ دفاع مقدس می‌توانند جامعه ما از در مقابله تهاجم فرهنگی دشمنان مصون نگاه دارد.

۲۰۲/۲۰۱

[ad_2]

منبع:ایسکانیوز

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس

برچسب ها:
نظرات شما

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس