تاریخ انتشار: ۰۴ مهر ۱۳۹۵

[ad_1] رئیس دفتر مقام معظم رهبری امنیت حاکم در مرزها را موجب افتخار نظام اعلام کرد. به گزارش ایسکانیوز به نقل از ایسنا، حجت الاسلام محمد محمدی گلپایگانی، رئیس دفتر رهبر معظم انقلاب در آیین افتتاح پروژه های بنیاد برکت که به صورت ویدیو کنفرانس در مراسم شرکت کرد با بیان اینکه امنیت حاکم در […]

[ad_1]

محمدی گلپایگانی

رئیس دفتر مقام معظم رهبری امنیت حاکم در مرزها را موجب افتخار نظام اعلام کرد.

به گزارش ایسکانیوز به نقل از ایسنا، حجت الاسلام محمد محمدی گلپایگانی، رئیس دفتر رهبر معظم انقلاب در آیین افتتاح پروژه های بنیاد برکت که به صورت ویدیو کنفرانس در مراسم شرکت کرد با بیان اینکه امنیت حاکم در مرزها موجب افتخار نظام است گفت: مرزبانان با تلاش شبانه روزی توانسته اند از نفوذ استکبار به مرزها جلوگیری کنند که این جای قدر دانی دارد.

وی گفت: تاکنون ۲۷ مدرسه بنیاد برکت در آذربایجان غربی به بهره برداری رسیده است و امروز نیز ۸ باب دیگر افتتاح می شود که امید است مناطق محروم کشور بیشتر مدنظر مسولان کشور قرار گیرد.

همچنین مدیرکل نوسازی، تجهیز و توسعه مدارس اذربایجان غربی در این مراسم گفت: ۲۰۰ مدرسه بنیاد برکت با ١٣٠٠ کلاس درس در سراسر کشور هدیه مقام معظم رهبری به دانش آموزان مناطق محروم است که ۸ باب از این مدارس سهم آذربایجان غربی است.

وی ادامه داد: این ۸ مدرسه بامساحت بالغ بر ٣هزار ٣۵٨ متر مربع و با اعتبار بالغ بر ٣٠ میلیارد ریال در شهرستان های ارومیه، تکاب، نقده، شاهین دژ، سلماس، بوکان و ماکو به مرحله بهره برداری رسیده است.

۲۰۶/۲۰۱

[ad_2]

منبع:ایسکانیوز

برچسب ها:
نظرات شما

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس