تاریخ انتشار: ۰۷ ارد ۱۳۹۵

کاشان- ایرنا- رئیس دادگستری کاشان گفت: دستگاه قضا در برخورد با اراذل و اوباش، مزاحمان به نوامیس و کسانی که امنیت مردم را به مخاطره می‌اندازند، قاطعانه برخورد می کند.

به گزارش‌‌‌‌‌به گزارش “گذارنیوز” به نقل از ایرنا، محمدحسین آقایی روز سه شنبه در دیدار با آیت الله عبدالنبی نمازی نماینده ولی فقیه و امام جمعه کاشان، عملکرد مجموعه دادگستری کاشان در برقراری امنیت نسبی مردم را خوب ارزیابی کرد.
وی با اشاره به پرونده های زمین خواری و مفاسد اقتصادی، عملکرد دستگاه قضایی این شهرستان را مطلوب بیان کرد و افزود: با تشکیل کمیته حفاظت از اراضی، رسیدگی به این پرونده‌ها تسریع شده است.
آقایی خاطرنشان کرد: دادگستری کاشان گرچه بلحاظ قاضی نسبت به بقیه شهرستان‌های استان اصفهان وضعیت مناسبی دارد، اما با کمبود ۴۰ درصد نیروی اداری مواجه است، به گونه ای که برخی نیروها در چندین پست خدمت می کنند.
وی با بیان اینکه هفت نفر قاضی پارسال به قضات دادگستری شهرستان افزوده شد، تصریح کرد: در ازای ۶ نیروی اداری که سال گذشته بازنشسته شده بودند، ۶ نفر جذب دادگستری شدند.
رئیس دادگستری کاشان همچنین از تاسیس دادگاه کیفری یک در منطقه کاشان با سه قاضی با سابقه در سال گذشته خبر داد و گفت: امسال هم شعبه دوم حقوقی به دادگستری افزوده شد.
وی همچنین با اشاره به عملکرد مثبت کاهش ۳ هزار و ۴۵۹ فقره پرونده، شمار پرونده‌های وارده به دادگستری کاشان در سال گذشته را ۷۲ هزار و ۶۵۰ فقره بیان کرد و یادآور شد: ۷۶ هزار و ۱۰۹ پرونده نیز در سال گذشته مختومه شد.
۶۱۳۶/۶۰۲۱

برچسب ها:
نظرات شما

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس