تاریخ انتشار: ۳۱ مرد ۱۳۹۵

[ad_1] رئیس جمهوری با بیان اینکه ما در برجام موفقیت ها و پیروزی های فراوانی را به دست آوردیم گفت: یکی از آن موفقیت های بزرگ پیروزی اخلاقی ملت ایران بود. حجت الاسلام والمسلمین حسن روحانی با حضور در سازمان صنایع هوایی وزارت دفاع و پشتیبانی نیروهای مسلح گفت: برجام یک کار عظیم و بزرگی […]

[ad_1]

رئیس جمهوری با بیان اینکه ما در برجام موفقیت ها و پیروزی های فراوانی را به دست آوردیم گفت: یکی از آن موفقیت های بزرگ پیروزی اخلاقی ملت ایران بود.

حجت الاسلام والمسلمین حسن روحانی با حضور در سازمان صنایع هوایی وزارت دفاع و پشتیبانی نیروهای مسلح گفت: برجام یک کار عظیم و بزرگی بود که بسیاری از نیروهای ما در بخش های مختلف در آن نقش و تاثیر داشتند و وزارت دفاع از جمله آنها بود.
وی ادامه داد: ما در برجام موفقیت ها و پیروزی های فراوانی را به دست آوردیم که یکی از آن موفقیت های بزرگ پیروزی اخلاقی ملت ایران بود. در طول مدت ۱۲ -۱۳ سال یا بیشتر ما را متهم می کردند که به صورت مخفیانه در پی ساخت سلاح های کشتار جمعی هستیم یک بار در ماجرای شیمیایی و الحاق به کنوانسیون شیمیایی و بازرسی هایی که آن زمان از جمهوری اسلامی ایران انجام می گرفت ثابت شد که دشمنان ما تهمت های ناروا و واهی نسبت به ما روا داشته بودند. ما دنبال ساخت سلاح شیمیایی نبودیم یا انبار کردن سلاح شیمیایی نبودیم این مساله یک بار برای جهانیان روشن شد.
روحانی در ادامه گفت: موضوع بعدی که ایران را مستحق فشار می دانستند و قطعنامه علیه ما تصویب می کردند که ایران مخفیانه در پی ساخت سلاح هسته ای است، در مساله پی ام دی که حل این مساله بار بزرگی از آن بر دوش وزارت دفاع و متخصصین وزارت دفاع بود برای پاسخ به ده ها و صدها سوال آژانس برای این که ثابت شود دشمنان این انقلاب و بدخواهان ما نسبت به ما دروغ گفتند حل مساله پی ام دی پیروزی اخلاقی جمهوری اسلامی ایران بود.

گفتنی است حجت الاسلام والمسلمین حسن روحانی روز یکشنبه همزمان با ٣١ مرداد روز صنعت دفاعی، با حضور در سازمان صنایع هوایی وزارت دفاع و پشتیبانی نیروهای مسلح از توانمندیهای این وزارتخانه در حوزه هوایی شامل بخش های هواپیماهای جنگنده و ترابری، بالگردها، هواپیماهای بدون سرنشین و فناوری های نوین بازدید و از نزدیک در جریان آخرین دستاوردها و تحولات این حوزه راهبردی از جمله مراحل طراحی و ساخت نخستین موتور توربوجت ملی هواپیما قرار گرفت.

خبر در حال تکمیل است/

۲۰۱/۲۰۱

[ad_2]

منبع:ایسکانیوز

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس

برچسب ها:
نظرات شما

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس