تاریخ انتشار: ۲۴ مرد ۱۳۹۵

[ad_1] رییس جمهوری صبح یکشنبه همزمان با میلاد هشتمین اختر تابناک آسمان امامت و ولایت حضرت امام رضا(ع) به منظور انجام سی اُمین سفر استانی کاروان تدبیر و امید وارد استان کهکیلویه و بویر احمد شد. به گزارش ایسکانیوز، حجت الاسلام و المسلمین حسن روحانی در بدو ورود به فرودگاه یاسوج از سوی آیت الله […]

[ad_1]

رییس جمهوری صبح یکشنبه همزمان با میلاد هشتمین اختر تابناک آسمان امامت و ولایت حضرت امام رضا(ع) به منظور انجام سی اُمین سفر استانی کاروان تدبیر و امید وارد استان کهکیلویه و بویر احمد شد.

به گزارش ایسکانیوز، حجت الاسلام و المسلمین حسن روحانی در بدو ورود به فرودگاه یاسوج از سوی آیت الله سید شرف الدین ملک حسینی نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه یاسوج، سید موسی خادمی استاندار کهکیلویه و بویر احمد و جمعی از مسوولان ارشد محلی مورد استقبال قرار گرفت.

دیدار عمومی با مردم این استان در استادیوم تختی یاسوج، دیدار با علما، خانواده معظم شهدا و ایثارگران و منتخبان و برگزیدگان استان ، شرکت در جلسه توسعه و سرمایه گذاری استان، دیدار با عشایر استان و حضور در جلسه شورای اداری استان کهکیلویه و بویر احمد از جمله برنامه های رییس جمهوری در این سفر دو روزه خواهد بود.

۲۰۱/۲۰۱

[ad_2]

منبع:ایسکانیوز

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس

برچسب ها:
نظرات شما

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس