تاریخ انتشار: ۰۷ مهر ۱۳۹۵

[ad_1] رییس‌ جمهوری صبح چهارشنبه در راستای سی و یکمین سفر استانی کاروان تدبیر و امید وارد استان قزوین شد. به گزارش ایسکانیوز، حجت‌الاسلام والمسلمین حسن روحانی در بدو ورود به ایستگاه راه‌آهن قزوین از سوی نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه قزوین، استاندار و جمعی از مقامات محلی مورد استقبال قرار گرفت. […]

[ad_1]

رییس‌ جمهوری صبح چهارشنبه در راستای سی و یکمین سفر استانی کاروان تدبیر و امید وارد استان قزوین شد.

به گزارش ایسکانیوز، حجت‌الاسلام والمسلمین حسن روحانی در بدو ورود به ایستگاه راه‌آهن قزوین از سوی نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه قزوین، استاندار و جمعی از مقامات محلی مورد استقبال قرار گرفت.

دیدار عمومی با مردم، دیدار با علما، ایثارگران و برگزیدگان، شرکت در جلسه توسعه و سرمایه گذاران و جلسه شورای اداری استان قزوین از جمله برنامه‌های سفر روحانی به این استان است.

رییس‌ جمهوری قرار است تا ساعتی دیگر در جمع پرشور مردم استان سخنرانی کند.

رییس‌ جمهوری در ایستگاه راه‌آهن قزوین و در جمع خبرنگاران با اشاره به طرح‌ها و پروژه‌هایی که در دولت برای پیشرفت توسعه استان تصویب شده است، اظهار امیدواری کرد، این سفر موجب توسعه هر چه بیشتر استان قزوین را فراهم سازد.
روحانی همچنین با اشاره به برنامه‌های سفر کاروان تدبیر و امید به استان قزوین گفت: در جریان این سفر ضمن حضور در اجتماع مردم عزیز استان و اطلاع از نظرات آنان، در جلسه با فرهیختگان، خانواده شهدا و توسعه و سرمایه‌گذاری استان، شرکت کرده و طرح‌ها و پروژه‌هایی که در دولت تصویب شده را به اطلاع مردم استان خواهیم رساند.

۲۰۲/۲۰۱

[ad_2]

منبع:ایسکانیوز

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس

برچسب ها:
نظرات شما

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس