تاریخ انتشار: ۰۷ مهر ۱۳۹۵

[ad_1] رئیس جمهوری گفت: همگان در کشور باید خود را برای ساختن ایران آماده کنند و تمام شاخص ها به ما می گوید که روند حرکت اقتصادی کشور رو به رشد است. به گزارش ایسکانیوز، حجت الاسلام و المسلمین حسن روحانی رییس جمهوری در اجتماع بزرگ مردم قزوین با ارائه گزارش دستاورد مقاومت و ایستادگی […]

[ad_1]

رئیس جمهوری گفت: همگان در کشور باید خود را برای ساختن ایران آماده کنند و تمام شاخص ها به ما می گوید که روند حرکت اقتصادی کشور رو به رشد است.

به گزارش ایسکانیوز، حجت الاسلام و المسلمین حسن روحانی رییس جمهوری در اجتماع بزرگ مردم قزوین با ارائه گزارش دستاورد مقاومت و ایستادگی ملت بزرگ ایران گفت: امروز باید از دوران دفاع مقدس درس بیاموزیم. موفقیت در دفاع مقدس در سایه ایستادگی، ایثار و انگیزه دینی به دست آمد و اگر مردم دو دسته بودند و اختلاف داشتند یا فقط شعار می‌دادند و ایثار و فداکاری نمی‌کردند یا اگر در برابر متجاوزان ایستادگی نمی‌کردند آیا می‌توانستیم به این موفقیت دست یابیم؟ امروز هم راه پیشرفت و تعالی در سایه وحدت، انسجام و برادری برای حفظ منافع ملی امکان‌پذیر است.

وی که اظهاراتش با تشویق های پی در پی حاضران همراه بود ، اظهارداشت: توفیق های دولت نتیجه حضور مردم و هدایت های مقام معظم رهبری است.

خبر تکمیل میشود.

[ad_2]

منبع:ایسکانیوز

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس

برچسب ها:
نظرات شما

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس