تاریخ انتشار: ۰۹ شهر ۱۳۹۵

«مجید آخوندی»، معاون سیاسی سازمان صداوسیما، طی حکمی «مجتبی ستوده‌نیا» را به عنوان رئیس جدید باشگاه خبرنگاران جوان معرفی کرد. به گزارش ایلنا، معاون سیاسی رسانه ملی در این حکم  با اشاره به وظایف محوله در حوزه تولیدات صداوسیما و فضای مجازی و همچنین ضرورت ارتقاء سطح کیفی و کمّی برنامه‌ها، بر جذب و […]


«مجید آخوندی»، معاون سیاسی سازمان صداوسیما، طی حکمی «مجتبی ستوده‌نیا» را به عنوان رئیس جدید باشگاه خبرنگاران جوان معرفی کرد.

به گزارش ایلنا، معاون سیاسی رسانه ملی در این حکم  با اشاره به وظایف محوله در حوزه تولیدات صداوسیما و فضای مجازی و همچنین ضرورت ارتقاء سطح کیفی و کمّی برنامه‌ها، بر جذب و آموزش حرفه‌ای نیروهای مستعد جوان تاکید کرد.


متن حکم به شرح ذیل است؛

«بسمه تعالی

جناب آقای مجتبی ستوده نیا

 

با توجه به مراتب تعهد، تجربه و توانمندی جنابعالی به موجب این حکم به عنوان “رئیس باشگاه خبرنگاران جوان” منصوب می‌شوید.

امیدوارم با توکل به خداوند تبارک و تعالی و اتکا به نیروهای جوان، متدین و انقلابی باشگاه خبرنگاران جوان، فصل نوینی در تولید خبر و گزارش‌های خبری و مستندهای سیاسی در سراسر کشور به همت شما و یاری جوانان ایجاد شود.

با عنایت به وظایف محوله در حوزه تولیدات صداوسیما و فضای مجازی و همچنین ضرورت ارتقای سطح کیفی و کمی برنامه ها، انتظار می‌رود، جذب و آموزش حرفه ای نیروهای مستعد جوان مورد توجه قرار گیرد.

ضمن آرزوی توفیق برای جنابعالی از زحمات جناب آقای دکتر علی محمد صالحی در دوره مسئولیت باشگاه خبرنگاران جوان تشکر و قدردانی می‌نمایم.»منبع:ایلنا

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس

۰۰

برچسب ها:
نظرات شما

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس