تاریخ انتشار: ۰۳ شهر ۱۳۹۵

[ad_1] علی اصغر رواسی به عنوان رئیس انجمن وزنه‌برداری جانبازان و معلولین انتخاب و معرفی شد. به گزارش ایلنا و به نقل از سایت فدراسوین ورزش‌های جانبازان و معلولین، محمود خسروی‌وفا، رئیس فدراسیون جانبازان و معلولین طی حکمی علی‌اصغر رواسی را به  عنوان رئیس انجمن وزنه‌برداری و مدیر تیم‌های ملی منصوب کرد. در […]

[ad_1]

علی اصغر رواسی به عنوان رئیس انجمن وزنه‌برداری جانبازان و معلولین انتخاب و معرفی شد.

به گزارش ایلنا و به نقل از سایت فدراسوین ورزش‌های جانبازان و معلولین، محمود خسروی‌وفا، رئیس فدراسیون جانبازان و معلولین طی حکمی علی‌اصغر رواسی را به  عنوان رئیس انجمن وزنه‌برداری و مدیر تیم‌های ملی منصوب کرد.


در متن این حکم آمده است:


«نظر به تجارب ارزنده، سوابق درخشان و فعالیت‌های جنابعالی در زمینه رشد و توسعه ورزش جانبازان و معلولین  و به موجب این حکم جنابعالی به مدت دو سال  به سمت رئیس انجمن و مدیر تیم‌های ملی رشته وزنه‌برداری منصوب می‌شوید.


امید است با اتکال به ایزد متعال و تحت توجهات حضرت ولی عصر (عج)  و با سرلوحه  قراردادن راهبرد تفکر، توکل و تلاش در انجام امور محوله و به کارگیری نیروهای کاردان، متعهد و کارآمد و با سازماندهی متفکرانه و هوشمندانه تمام امکانات و منابع در اختیار و براساس سیاست ها و برنامه‌های فدراسیون، حداکثر اهتمام لازم برای اداره بهینه امور جاری ورزش‌های جانبازان و معلولین را به عمل آورده و در انجام وظایف خطیری که برعهده دارید و با عنایت به اساس نامه، دستورالعمل‌ها و تعهدات جاری در امر توسعه و گسترش ورزش‌های جانبازان و معلولین موفق و مؤید باشید.»


 

[ad_2]

منبع:ایلنا

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس

برچسب ها:
نظرات شما

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس