تاریخ انتشار: ۲۵ مرد ۱۳۹۵

[ad_1] عضو جبهه ایستادگی گفت: انتخابات پر شور با حضور حداکثری مردم،بدون تخریب یکدیگر همواره از اهداف ما بوده است. به گزارش ایسکانیوز به نقل از باشگاه خبرنگاران جوان، در خصوص دو قطبی شدن انتخابات ریاست جمهوری ۹۶،گفت: دو قطبی بودن در انتخابات، رقابت بین کاندیدا را جدی تر می‌کند و شور و نشاط انتخابات […]

[ad_1]

عضو جبهه ایستادگی گفت: انتخابات پر شور با حضور حداکثری مردم،بدون تخریب یکدیگر همواره از اهداف ما بوده است.

به گزارش ایسکانیوز به نقل از باشگاه خبرنگاران جوان، در خصوص دو قطبی شدن انتخابات ریاست جمهوری ۹۶،گفت: دو قطبی بودن در انتخابات، رقابت بین کاندیدا را جدی تر می‌کند و شور و نشاط انتخابات را در بر دارد.

وی در ادامه افزود: مردم با توجه به رویکردشان یکی از نامزدهای دو جناح را برای رای دادن و حمایت کردن انتخاب می‌کنند و طبیعتا موجب حضور حداکثری مردم در پای صندوق‌های رای می‌شود.

عضو جبهه ایستادگی تصریح کرد: دو قطبی شدن انتخابات به رقابت بیشتر نامزدهای دو جناح کمک می‌کند، این رقابت ها باید سالم باشد و دو طرف قوانین بازی را به درستی رعایت کنند و براساس آن حرکت کنند تا انتخابات پرشوری صورت گیرد.

رئوفیان در پایان خاطر نشان کرد: اینکه انتخابات پر شور با حضور حداکثری مردم و بدون تخریب یکدیگر صورت گیرد همواره از اهداف جمهوری اسلامی ایران بوده است.

۲۰۲/۲۰۱

[ad_2]

منبع:ایسکانیوز

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس

برچسب ها:
نظرات شما

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس