تاریخ انتشار: ۱۴ مهر ۱۳۹۵

[ad_1] ذی‌حساب جدید اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای آذربایجان غربی منصوب شد. به گزارش خبرگزاری ایلنا از ارومیه، امروز با حضور مدیر کل راهداری و حمل و نقل جاده ای آذربایجان غربی، معاونین و معاون نظارت مالی و رئیس خزانه معین استان، حمید احمدی طی حمکی از سوی معاون نظارت مالی و […]

[ad_1]

ذی‌حساب جدید اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای آذربایجان غربی منصوب شد.

به گزارش خبرگزاری ایلنا از ارومیه، امروز با حضور مدیر کل راهداری و حمل و نقل جاده ای آذربایجان غربی، معاونین و معاون نظارت مالی و رئیس خزانه معین استان، حمید احمدی طی حمکی از سوی معاون نظارت مالی و خزانه دار کل وزارت امور اقتصاد و دارایی کشور به عنوان ذیحساب جدید اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای آذربایجان غربی منصوب شد.


در این جلسه مدیر کل راهداری و حمل و نقل جاده ای آذربایجان غربی با اشاره به این ادغام اظهار داشت: امید است برای تعامل سازنده و همکاری موثر به سازمانی ایده آل و پویا تبدیل شویم.


علی اکبری بر اهمیت و حساسیت نقش ذیحساب  برای حرکت در مسیر قوانین مالی تأکید کرد و همکاری با ذیحساب را موجب نظم و اطمینان خاطر از رعایت حقوق و قوانینی دانست که زمینه ساز عدالت است.


طهماسب حاجی حسینلو معاون نظارت مالی و رئیس خزانه معین آذربایجان غربی با اشاره به تعهد، تخصص و سوابق احمدی ذیحساب جدید اداره کل گفت: ذیحساب به مثابه قلب برای بدن بوده و بهترین دوست و شفیق برای مدیر دستگاه است و وظیفه ی مهم ذیحساب در دستگاه اجرایی کمک به حرکت در مسیر قانون و پیشگیری از مشکلات در حوزه مالی است.​

[ad_2]

منبع:ایلنا

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس

برچسب ها:
نظرات شما

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس