تاریخ انتشار: ۰۸ مهر ۱۳۹۵

[ad_1] عضو فراکسیون ولایت در مجلس شوری اسلامی می گوید: آنچه در جامعه دیده می شود خوشحالی مردم از نصیحت مقام معظم رهبری به رئیس جمهور سابق برای عدم حضور در انتخابات آینده است مجتبی ذوالنور در گفت و گو با ایسکانیوز در پاسخ به سئوالی درباره سخنان اخیر رهبر معظم انقلاب در توصیه به […]

[ad_1]

عضو فراکسیون ولایت در مجلس شوری اسلامی می گوید: آنچه در جامعه دیده می شود خوشحالی مردم از نصیحت مقام معظم رهبری به رئیس جمهور سابق برای عدم حضور در انتخابات آینده است

مجتبی ذوالنور در گفت و گو با ایسکانیوز در پاسخ به سئوالی درباره سخنان اخیر رهبر معظم انقلاب در توصیه به فردی(محمود احمدی نژاد) برای عدم شرکت در انتخابات ریاست جمهوری خاطرنشان کرد: آنچه که تا کنون رمز و یکی از عوامل مهم پیروزی ما بوده وحدت کلمه بوده است که همین وحدت و همدلی باعث عبور از مهلکه ها، گردنه های صعب العبور و بزنگاه‌های حساس بوده است.

وی با بیان اینکه ورود بعضی از افراد به عرصه انتخابات وحدت جامعه را تهدید می کند وجامعه دچار وضعیت دو قطبی می شود، افزود: دو قطبی شدن فضای انتخابات وحدت و امنیت کشور را تهدید می کند و باعث تعمیق شکاف ها و اختلاف ها می شود و از آنجایی که مقام معظم رهبری مدبر و حکیم هستند و دلسوزترین، مُشرف ترین و مطلع ترین فرد نسبت به مسائل کشور هستند و شناخت شان راجع به افراد بیشتر است و انگیزه شان در حفظ نطام از دیگران قوی تر است، طبیعتاتشخیص می دهند که از باب نصیحت این مطلب را به آقای احمدی نژاد بگویند که ورود شما در این عرصه نه به نفع خودتان و نه به نفع کشور و نظام است.بنابراین ادامه این موضوع به رفتار فردی بستگی داشت که از مقام معظم رهبری مشورت خواسته و آقا نیز در جواب مشورت ایشان این نظر را بیان کردند.

این عضو جبهه پایداری خاطرنشان کرد: حال، اگر بنا نبود که به نظر آقا عمل کنند، چرا رفتند مشورت کردند؟ و اگر بنای بر عمل است این را باید رسما اعلام می کردند که این کار را انجام دادند بیانیه دفتر ایشان در اطاعت و عمل به اوامر رهبری منتشر شد. البته این بگو مگوها در اصل نظر رهبری نبوده و نیست چراکه جامعه خوشحال است از این موضعی که رهبر انقلاب‬ گرفتند.

وی ادامه داد: اگر کسانی دلداده آقای احمدی نژاد هم بودند، احساس می کنند که وقتی نظر مقام معظم رهبری برای آن ها روشن است، حجت شرعی پیدا کرده اند و بنابراین چون تردیدی نمی بینند خوشحال هستند و کسانی هم که با آقای احمدی نژاد خیلی میانه خوبی نداشتند، طبیعتا از این موضع مقام معظم رهبری ناراحت نیستند بنابراین آنچه که ما در جامعه می بینیم، خوشنودی از این تعیین تکلیف است که در قالب نصیحت مقام معظم رهبری اتفاق افتاد.

ذوالنور تاکید کرد: باید این اتفاق رخ می داد چراکه در آستانه انتخابات بگومگوها به نفع کشور نیست و هر چه آرامش بر کشورمان حاکم باشد، مناسب تر است.

نماینده مردم قم در خانه ملت همچنین در پاسخ به اینکه حمایت احمدی نژاد از کاندیدای دیگر با اعلام اینکه آراء خود را به سبد رای این فرد می ریزد را چقدر محتمل می دانید؟ تصریح کرد:اگر علم کردن کاندیدایی با حمایت ایشان شائبه دوقطبی شدن را تشدید کند، قابل قبول نیست اما اگر اصل بر این نیست که ایشان برای جایگزینی خودش قصد دارد کسی را به میدان بفرستد که دو قطبی درست شود بلکه ممکن است ۴ نفر کاندیدا شوند و دربین آن ۴ نفری که کاندیدا می شوند و شانیت لازم را دارند، هر فردی برای خودش نظری دارد، آنوقت ایشان از یک کاندیدایی حمایت کند اینجا دیگر شائبه اینکه این فرد کاندیدای احمدی نژاد است و ایشان او را آورده باشد، نیست.بنابراین نمی تواند عامل ایجاد دو قطبی باشد.

۲۰۴/۲۰۱

[ad_2]

منبع:ایسکانیوز

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس

برچسب ها:
نظرات شما

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس