تاریخ انتشار: ۲۰ آبا ۱۳۹۴
طی حکمی از سوی رحمانی فضلی؛

 به گزارش “گذارخبر” به نقل از پایگاه اطلاع رسانی وزارت کشور، عبدالرضا رحمانی فضلی وزیر کشور در حکمی حسین ذوالفقاری معاون امنیتی و انتظامی وزارت کشور را به سمت رئیس ستاد مرکزی اربعین حسینی منصوب کرد. متن کامل حکم دکتر رحمانی فضلی خطاب به ذوالفقاری بدین شرح است: جناب آقای حسین ذوالفقاری معاون محترم امنیتی و […]

 به گزارش “گذارخبر” به نقل از پایگاه اطلاع رسانی وزارت کشور، عبدالرضا رحمانی فضلی وزیر کشور در حکمی حسین ذوالفقاری معاون امنیتی و انتظامی وزارت کشور را به سمت رئیس ستاد مرکزی اربعین حسینی منصوب کرد.
متن کامل حکم دکتر رحمانی فضلی خطاب به ذوالفقاری بدین شرح است:
جناب آقای حسین ذوالفقاری
معاون محترم امنیتی و انتظامی
با عنایت به مراتب تعهد، درایت و تجارب موثر و ارزشمند جنابعالی، به موجب این حکم به سمت “رئیس ستاد مرکزی اربعین حسینی” منصوب می شوید.
سیاست گذاری، برنامه ریزی، ایجاد هماهنگی و ساماندهی امور مربوط به اعزام زائرین عزیز اربعین حسینی در زمینه خدمات حمل و نقل، بهداشت و درمان اسکان، تغذیه، امنیت و امور فرهنگی و آموزشی با مشارکت وزارتخانه ها و سازمان های ذیربط و استانداران سراسر کشور از مواردی است که انتظار دارد با استعانت از درگاه ایزد سبحان و عنایات خاصه حضرت اباعبدالله الحسین(ع) نسبت به تحقق شایسته آن اهتمام نمائید.
عبدالرضا رحمانی فضلی
وزیر کشور

نظرات شما

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس