تاریخ انتشار: ۲۸ شهر ۱۳۹۵

[ad_1] سرمربی اینتر تاکید کرد بی‌صبرانه در انتظار داربی ایتالیا و رویارویی با یوونتوس است. به گزارش ایسکانیوز و به نقل از ایسنا، در حساس ترین و جذاب ترین بازی هفته چهارم رقابت های سری A یوونتوس و اینتر در داربی ایتالیا به مصاف هم خواهند رفت. فرانک دی بوئر که برای نخستین بار است […]

[ad_1]

سرمربی اینتر تاکید کرد بی‌صبرانه در انتظار داربی ایتالیا و رویارویی با یوونتوس است.

به گزارش ایسکانیوز و به نقل از ایسنا، در حساس ترین و جذاب ترین بازی هفته چهارم رقابت های سری A یوونتوس و اینتر در داربی ایتالیا به مصاف هم خواهند رفت.

فرانک دی بوئر که برای نخستین بار است چنین داربی را تجربه می کند، در مورد این دیدار گفت: طبیعی است که فشار زیادی روی اینتر باشد اما اطمینان دارم که این تیم را به جایگاهی که شایسته‌اش است خواهم رساند. برابر تیم بسیار بزرگی بازی خواهیم داشت. همه می دانند یوونتوس تا چه اندازه قوی است. یووه را به خوبی آنالیز کردیم و آماده دیدار برابر این تیم هستیم.

او ادامه داد: بدون شک جوزپه مه‌آتزا پر خواهد شد. به حمایت هواداران نیاز داریم. در لیگ اروپا تن به شکست دادیم و همه بازیکنان به دنبال جبران هستند. بی‌صبرانه منتظر داربی ایتالیا هستم. هیچ عذر و بهانه‌ای برای این دیدار نداریم.

یوونتوس در هر سه بازی نخست خود در فصل جدید سری A به پیروزی رسیده است. این درحالی است که اینتر از سه بازی یک پیروزی، یک تساوی و یک شکست را تجربه کرده است.

۷۰۲/۶۰۲

[ad_2]

منبع:ایسکانیوز

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس

برچسب ها:
نظرات شما

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس