تاریخ انتشار: ۲۷ مرد ۱۳۹۵

[ad_1] ستاره بلژیکی منچسترسیتی اظهار کرد با حضور پپ گواردیولا در این تیم دیگر نیازی به آشپزی در خانه وجود ندارد. به گزارش ایسکانیوز و به نقل از دیلی میرر، منچسترسیتی در دیدار برابر استوا بخارست در پلی آف لیگ قهرمانان اروپا جشنواره گل به راه انداخت و توانست با پنج گل بازی را به […]

[ad_1]

ستاره بلژیکی منچسترسیتی اظهار کرد با حضور پپ گواردیولا در این تیم دیگر نیازی به آشپزی در خانه وجود ندارد.

به گزارش ایسکانیوز و به نقل از دیلی میرر، منچسترسیتی در دیدار برابر استوا بخارست در پلی آف لیگ قهرمانان اروپا جشنواره گل به راه انداخت و توانست با پنج گل بازی را به سود خود به پایان رساند.

یکی از بازیکنان خوب سیتی در این دیدار کوین دی‌بروین بود. او بعد از این پیروزی پر گل گفت: بازی بسیار خوبی را به نمایش گذاشتیم. از همه نظر خوب بودیم. با پنج گل به پیروزی رسیدیم اما می توانستیم بازی را با نتیجه ۹ بر صفر به پایان برسانیم. شانس های زیادی را به دست آوردیم اما نتوانستیم از همه موقعیت ها استفاده کنیم. به هر حال مهم پیروزی بود که به آن دست یافتیم. با چنین نتیجه ای روحیه بازیکنان بسیار بالا رفت. به چنین پیروزی،های نیاز داریم. خوشبختانه کار را در همان بازی رفت تمام کردیم.

دی‌بروین در ادامه سخنانش به ستایش از پپ گواردیولا پرداخت و گفت: پپ گواردیولا تغییرات زیادی در تیم ایجاد کرده است. او روحیه پیروزی را به تیم تزریق کرده است و چنین چیزی هم از این مربی بزرگ انتظار می رفت. با گواردیولا دیگر نیازی به آشپزی در خانه نیست چراکه او دستور داده تا همه بازیکنان در باشگاه شام و نهار بخورند.

۶۰۱/ ۴۰۲

[ad_2]

منبع:ایسکانیوز

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس

برچسب ها:
نظرات شما

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس