تاریخ انتشار: ۰۴ مهر ۱۳۹۵

[ad_1] آذر منصوری در اینستاگرام خود از دیدار جمعی از فعلان سیاسی اصلاح‌طلب با آیت الله هاشمی خبر داد. به گزارش ایلنا، آذر منصوری در صفحه اینستاگرام خود نوشت: امروز یک شنبه ۴ مهر ماه به اتفاق مهندس محسن صفایی فراهانی،دکتر محمد رضا خاتمی و دکتر علی شکوری راد با آیت الله هاشمی رفسنجانی دیدار […]

[ad_1]

آذر منصوری در اینستاگرام خود از دیدار جمعی از فعلان سیاسی اصلاح‌طلب با آیت الله هاشمی خبر داد.

به گزارش ایلنا، آذر منصوری در صفحه اینستاگرام خود نوشت:

امروز یک شنبه ۴ مهر ماه به اتفاق مهندس محسن صفایی فراهانی،دکتر محمد رضا خاتمی و دکتر علی شکوری راد با آیت الله هاشمی رفسنجانی دیدار و گفتگو داشتیم.

موضوع دیدار ارائه گزارشی از روند تشکیل پرونده و احضار گروهی‌مان به دادگاه انقلاب بود. به ایشان توضیح داده شد که پرونده از آغاز شکل‌گیری تا صدور مرحله کیفرخواست و اکنون در روند دادرسی دارای چه ایرادات حقوقی است و ارزیابی خود را از این روند امنیتی و قضایی که در آستانه انتخابات سال آینده ریاست جمهوری و شوراها دنبال می‌شود و اینکه چه انگیزه‌ای در پشت آن است مطرح کردند.

واقعا اگر رسیدگی حقوقی و قانونی بشود نگرانی وجود ندارد و اگر انگیزه سیاسی وجود داشته باشد دفاع حقوقی بی‌فایده خواهد بود. پرونده ما‌ هفت نفر بیش از دوهزار صفحه است ولی فعلا به خودمان اجازه نداده‌اند آن را بخوانیم. واقعا با این پرونده‌ها وقت و انرژی ما را می‌گیرند.

[ad_2]

برچسب ها:
نظرات شما

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس