تاریخ انتشار: ۱۹ مرد ۱۳۹۵

[ad_1] دیدار روسای جمهوری ترکیه و روسیه در «سن پترزبورگ» آغاز شد. به گزارش ایلنا به نقل از رویترز، دیدار «رجب طیب اردوغان» رئیس‌جمهوری ترکیه و «ولادیمیر پوتین» همتای ترک وی با دست دادن دو طرف آغاز شد. پوتین در ابتدای این دیدار به همتای ترک خود خوش‌آمد گفته و ابراز امیدواری کرد […]

[ad_1]

دیدار روسای جمهوری ترکیه و روسیه در «سن پترزبورگ» آغاز شد.

به گزارش ایلنا به نقل از رویترز، دیدار «رجب طیب اردوغان» رئیس‌جمهوری ترکیه و «ولادیمیر پوتین» همتای ترک وی با دست دادن دو طرف آغاز شد.


پوتین در ابتدای این دیدار به همتای ترک خود خوش‌آمد گفته و ابراز امیدواری کرد که این دیدار، نتیاج مثبتی به دنبال داشته باشد.


به گزارش ایلنا، اردوغان نیز گفت این‌که بتوانیم سریعا دیدار کنیم، بسیار خوب بود و از این حسن‌نظر شما تشکر می‌کنم.


وی ادامه داد: «در میان اتفاق‌هایی که افتاده است، به دنبال تفاهم هستیم و تصمیم داریم به یک تفاهم مورد قبول برسیم. با توجه به کودتایی که در کشور ما اتفاق افتاد و ناآرامی‌های بعد از آن، باید اعلام کنم که مردم ما نشان دادند که به دموکراسی احترام می‌گذارند و برای آن ارزش قائل هستند.»


اردوغان ادامه داد: »در این دیدار، این موضوع را اعلام می‌کنم که بسیار امیدواریم که به یک تفاهم سیاسی مهم برسیم. در این میان، بسیاری موضوع‌هایی هست که باید حل شود؛ تحولات سیاسی منطقه و موضوع‌هایی که باید در حوزه سیاست بین‌الملل با هم بحث و تبادل نظر داشته باشیم و اطمینان دارم که قطعا به نقطه مشترکی خواهیم رسید.»


 


 


 


 

[ad_2]

منبع:ایلنا

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس

برچسب ها:
نظرات شما

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس