تاریخ انتشار: ۰۲ مرد ۱۳۹۵

[ad_1] تدبیر۲۴: ایت‌الله موسوی اردبیلی عملکرد دولت تدبیر و امید را مثبت ارزیابی کرد وگفت: افرادی که امروز به عملکرد دولت اعتراض می کنند تا حالا هیچ کارینکرده‌اند و الان هم هیچ کاری نمی‌کنند.  آیت الله موسوی اردبیلی  عصر امروز در دیدار هیات موسس اتحادیه انجمناسلامی های دانشجویان دانشگاه آزاد اسلامی با ابراز خرسندی از تشکیل […]

[ad_1]

تدبیر۲۴ایت‌الله موسوی اردبیلی عملکرد دولت تدبیر و امید را مثبت ارزیابی کرد وگفت: افرادی که امروز به عملکرد دولت اعتراض می کنند تا حالا هیچ کارینکرده‌اند و الان هم هیچ کاری نمی‌کنند.

 آیت الله موسوی اردبیلی  عصر امروز در دیدار هیات موسس اتحادیه انجمناسلامی های دانشجویان دانشگاه آزاد اسلامی با ابراز خرسندی از تشکیل چنینانجمنی اظهار داشت: متاسفانه در دوره‌ای شاهد آن بودیم که در دانشگاهخلاف قانون عمل می شد که نتیجه آن مایوس کردن مردم بود. از شرایط امروزاجمالا اطلاع دارم و فکر می کنم اوضاع بهتر شده است و مسوولان دانشگاهآزاد اسلامی نیز قصدشان این است  که کارها را درست انجام دهند.

وی افزود: دانشگاه آزاد اسلامی با اهداف بالایی تاسیس شد اما با مشکلاتیکه در گذشته ایجاد کردند امروز شاهد شرایط خوبی هستیم.

این مرجع تقلید با اشاره به عملکرد دولت تدبیر و امید گفت: دولت فعلیدولت خوبی است.

وی در پاسخ به پرسش یکی از دانشجویان در خصوص عملکرد دولت در حوزه سیاستخارجی و بویژه بحث مذاکرات هسته‌ای گفت: برخی افراد دانسته یا ندانسته درصدد ایجاد مشکل هستند واگر آنها کار را خراب نکنند امیدواریم که نتیجهخوبی به دست آید.

آیت افزود: افرادی که امروز به عملکرد دولت اعتراض می کنند تا حالا هیچکاری نکرده‌اند و الان هم هیچ کاری نمی‌کنند.

[ad_2]

منبع :تدبیر ۲۴

برچسب ها:
نظرات شما

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس