تاریخ انتشار: ۱۵ تیر ۱۳۹۴

فاطمه کروبی، همسر مهدی کروبی طی روزهای گذشته با دو زندانی سیاسی که به تازگی از زندان آزاد شده‌اند، دیدار کرد. به گزارش گذارنیوز این نماینده سابق مجلس، به دیدار محسن میردامادی، دبیرکل حزب مشارکت و از نمایندگان مجلس ششم رفت. در این دیدار خانم کروبی از صبر و استقامت آقای میردامادی تقدیر و تشکر […]

فاطمه کروبی، همسر مهدی کروبی طی روزهای گذشته با دو زندانی سیاسی که به تازگی از زندان آزاد شده‌اند، دیدار کرد.

فاطمه کروبی

به گزارش گذارنیوز این نماینده سابق مجلس، به دیدار محسن میردامادی، دبیرکل حزب مشارکت و از نمایندگان مجلس ششم رفت.

در این دیدار خانم کروبی از صبر و استقامت آقای میردامادی تقدیر و تشکر نمود و نسبت به آزادی دیگر زندان سیاسی دربند ابراز امیدواری کرد. آقای میردامادی در ۲۶ خردادماه و پس از تحمل ۶ سال حبس از زندان آزاد شد.

در این دیدار هم‌چنین خانم کروبی وضعیت روحی آقای کروبی را هم‌چون گذشته قوی و استوار توصیف نموده و از عوارض جسمی حصر ابراز نگرانی کرد.

دبیرکل مجمع بانوان در دومین دیدار خود به منزل حسن اسدی زیدآبادی، از اعضای سازمان ادوار تحکیم وحدت رفت. آقای زیدآبادی در ۲۷ خردادماه و پس از تحمل ۵ سال حبس، از زندان آزاد شد.

خانم کروبی ضمن تبریک این آزادی، صبوری و بردباری آقای اسدی زیدآبادی را ستود و از محبوس بودن فرزندان خوب این مرز و بوم ابراز تاسف نمود.

سازمان دانش‌آموختگان ایران اسلامی، ادوار تحکیم وحدت، از جمله نخستین تشکل‌های اصلاح‌طلبی بود که از کاندیداتوری مهدی کروبی در انتخابات سال ۸۸ حمایت کرد.

بسیاری از اعضای این تشکل که در ستادهای انتخاباتی آقای کروبی فعال بودند، پس از انتخابات بازداشت و به حبس‌های طولانی مدت محکوم شدند. از آن‌جمله می‌توان به «احمد زیدآبادی‌» دبیرکل و «عبدالله مومنی» سخنگوی این تشکل اشاره نمود.

Hasan-Asadi-Zeidabadi-saham-news

مهدی کروبی بیش از چهارسال است که در حصر خانگی بوده و طی این مدت بر اثر عوارض مربوط به شرایط حبس و حصر غیرقانونی، دچار مشکلات عدیده جسمی گردیده است.

آقای کروبی و خانواده ایشان بارها در پیام‌های جداگانه از حکومت خواسته بودند که نسبت به تعیین تکلیف این شرایط غیرقانونی اقدام کند. آن‌ها برگزاری دادگاهی علنی و یا رفع حصر را به عنوان دو گزینه برای تعیین تکلیف موضوع حصر عنوان می‌کنند.

 

نظرات شما

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس