تاریخ انتشار: ۰۳ شهر ۱۳۹۵

[ad_1] وزیر امور خارجه جمهوری اسلامی ایران در آخرین مرحله از سفر کوتاه و یک روزه خود به نیکاراگوئه با «دانیل اورتگا» رئیس جمهوری این کشور آمریکای مرکزی دیدار کرد. به ایسکانیوز به نقل از ایرنا، این دیدار عصر سه شنبه به وقت محلی – چهارشنبه به وقت تهران – در کاخ ریاست جمهوری در […]

[ad_1]

وزیر امور خارجه جمهوری اسلامی ایران در آخرین مرحله از سفر کوتاه و یک روزه خود به نیکاراگوئه با «دانیل اورتگا» رئیس جمهوری این کشور آمریکای مرکزی دیدار کرد.

به ایسکانیوز به نقل از ایرنا، این دیدار عصر سه شنبه به وقت محلی – چهارشنبه به وقت تهران – در کاخ ریاست جمهوری در ماناگوا برگزار شد.
تاکنون جزییات این دیدار اعلام نشده اما انتظار می رود در آن راه های توسعه مناسبات اقتصادی، برگزاری اجلاس سران جنبش عدم تعهد در ماه جاری در ونزوئلا، تحولات خاورمیانه و آمریکای لاتین و مسائل بین المللی مورد بحث و بررسی قرار گرفته باشد.
او پیش از آن در همایش مشترک فرصت های اقتصادی دو کشور با حضور شرکت های دو طرف شرکت و با چند تن از وزرا و مسئولان مجلس این کشور بطور جداگانه دیدار کرده بود.
ظریف پس از این دیدار در سومین مرحله از سفر دوره ای خود به آمریکای لاتین راهی اکوادور شد.
وی در راس هیاتی ۱۲۰ نفره متشکل از ۸۰ تن از مدیران و مسئولان اقتصادی بخش های خصوصی و دولتی، شماری از مقام های سیاسی و تعدادی از خبرنگاران رسانه های جمعی سفر به ۶ کشور منطقه را انجام می دهد.

۲۰۲/۲۰۱

[ad_2]

منبع:ایسکانیوز

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس

برچسب ها:
نظرات شما

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس