تاریخ انتشار: ۱۶ شهر ۱۳۹۵

[ad_1] نایب‌رییس کمیسیون اجتماعی مجلس با دهیاران و روسای شوراهای اسلامی روستاهای بخش قلعه‌نو در محل بخشداری این بخش دیدار کرد. به گزارش خبرنگار ایلنا، در این جلسه که با حضور ایمان قربانی، بخشدار قلعه‌نو برگزار شد، سهیلا جلودارزاده با اشاره به مشکلات عدیده شهرستان ری خواستار استقلال مدیریت شهری ری از پایتخت شد. […]

[ad_1]

نایب‌رییس کمیسیون اجتماعی مجلس با دهیاران و روسای شوراهای اسلامی روستاهای بخش قلعه‌نو در محل بخشداری این بخش دیدار کرد.

به گزارش خبرنگار ایلنا، در این جلسه که با حضور ایمان قربانی، بخشدار قلعه‌نو برگزار شد، سهیلا جلودارزاده با اشاره به مشکلات عدیده شهرستان ری خواستار استقلال مدیریت شهری ری از پایتخت شد.


وی افزود: با توجه به درآمد بالای شهرستان ری از محل عوارض آلاینده، ارزش افزوده و.. متاسفانه سهم کمی از وصول این عوارض به شهرستان ری باز می‌گردد که این جفایی در حق مردم مظلوم ری است.


جلودارزاده ادامه داد: در صورت تشکیل شورای شهر مستقل در ری، این شورا می‌تواند با درآمدهای خود، شهر  را اداره کند.


نماینده مردم تهران، ری، شمیرانات، اسلامشهر و پردیس در مجلس شورای اسلامی با اشاره به حضور یک هفته در میان خود و علیرضا محجوب در محل تشکیلات خانه‌کارگر شهرستان‌ری درباره دیدار با موکلان خویش، از حضور ماهانه خود در یکی از روستاهای بخش قلعه نو به منظور دیدار با مردم و پیگیری مشکلات آنان خبر داد.


در این جلسه تعدادی از دهیاران و روسای شوراهای اسلامی روستاهای بخش قلعه نوبه بیان مسایل و مشکلات روستاهای خود پرداختند.


نبود امنیت شغلی دهیاران، بروز مشکلات فیمابین دهیاری‌ها و بنیاد مسکن در نحوه اجرای طرح‌های هادی روستایی، تامین آب شرب روستایی و آب کشاورزی از جمله  این مشکلات بود.

[ad_2]

منبع:ایلنا

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس

برچسب ها:
نظرات شما

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس