تاریخ انتشار: ۱۳ مهر ۱۳۹۵

[ad_1] وزیر کشور ایران و وزیر اقتصاد آذربایجان بر گسترش و توسعه همکاری‌های تجاری و اقتصادی تأکید کردند. به گزارش ایلنا، عبدالرضا رحمانی‌فضلی در دیدار با وزیر اقتصاد جمهوری آذربایجان و رییس کمیسیون مشترک همکاری‌های دو کشور بر اجرای توافقات اجلاس دهم کمیسیون مشترک و برگزاری اجلاس یازدهم این کمیسیون تا پایان سال‌جاری تأکید کردند. […]

[ad_1]

وزیر کشور ایران و وزیر اقتصاد آذربایجان بر گسترش و توسعه همکاری‌های تجاری و اقتصادی تأکید کردند.

به گزارش ایلنا، عبدالرضا رحمانی‌فضلی در دیدار با وزیر اقتصاد جمهوری آذربایجان و رییس کمیسیون مشترک همکاری‌های دو کشور بر اجرای توافقات اجلاس دهم کمیسیون مشترک و برگزاری اجلاس یازدهم این کمیسیون تا پایان سال‌جاری تأکید کردند.


وزاری کشور و اقتصاد دو کشور بر ضرورت فراهم نمودن زمینه حضور بخش‌های خصوصی و غیردولتی، برای گسترش همکاری‌های تجاری و اقتصادی و نقش استان‌های مرزی دو کشور برای توسعه همکاری‌های اقتصادی و تجاری به توافق رسیدند.


اجرای طرح‌های مشترک سرمایه‌گذاری بویژه در راستای پروژه کریدور شمال – جنوب- راه آهن رشت آستارا و آستارا –آستارا و توسعه همکاری‌های بانکی و رفع موانع موجود در این زمینه از دیگر موضوعاتی است که در این دیدار مورد تأکید قرار گرفت.


گسترش صنعت توریسم و توریسم درمانی و همچنین همکاری‌ها در زمینه آب، برق و انرژی و بویژه در خصوص گاز و همچنین همکاری‌های پزشکی، درمانی و دارویی در دیدار رحمانی فضلی و رییس کمیسیون مشترک همکاری‌های دو کشور مورد توافق قرار گرفت.

[ad_2]

منبع:ایلنا

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس

برچسب ها:
نظرات شما

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس