تاریخ انتشار: ۰۲ شهر ۱۳۹۵

[ad_1] وزیر امور خارجه جمهوری اسلامی ایران در پایان سفر خود به کوبا، عصر روز دوشنبه به وقت محلی با رائول کاسترو رئیس جمهور کوبا دیدار و گفتگو کرد. به گزارش ایسکانیوز به نقل از ایرنا، این دیدار در فضایی صمیمانه برگزار شد و بر خلاف برنامه یکساعته برنامه ریزی شده به مدت بیش ازدو […]

[ad_1]

ظریف کوبا

وزیر امور خارجه جمهوری اسلامی ایران در پایان سفر خود به کوبا، عصر روز دوشنبه به وقت محلی با رائول کاسترو رئیس جمهور کوبا دیدار و گفتگو کرد.

به گزارش ایسکانیوز به نقل از ایرنا، این دیدار در فضایی صمیمانه برگزار شد و بر خلاف برنامه یکساعته برنامه ریزی شده به مدت بیش ازدو ساعت به طول انجامید.
دو طرف در این دیدار در خصوص تقویت همکاری های دوجانبه و بین المللی و نیز تحولات منطقه آمریکای لاتین و خاورمیانه رایزنی کردند.
وزیر امور خارجه کشورمان همچنین بعد از ظهر دوشنبه به وقت محلی با ریکاردو کاپریساس معاون رئیس جمهور و وزیر اقتصاد کوبا دیدار و گفتگو کرد. در این ملاقات در خصوص توسعه روابط دوجانبه بویژه در حوزه های انرژی، بهداشت و درمان، همکاری های بانکی و نیز برگزاری کمیسیون مشترک اقتصادی دو کشور در آینده نزدیک به تفصیل گفتگو و تبادل نظر شد.
ظریف پس از دیدار با کاسترو در راس هیاتی ۱۲۰نفره اقتصادی در دومین مرحله سفر به آمریکای لاتین به نیکاراگوئه رفت.

۲۰۲/۲۰۱

[ad_2]

منبع:ایسکانیوز

برچسب ها:
نظرات شما

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس