تاریخ انتشار: ۱۲ مهر ۱۳۹۵

[ad_1] دبیر مجمع تشخیص مصلحت نظام با حضور در حوزه علمیه رضویه شیراز، با آیت‌الله علی‌اصغر دستغیب دیدار و گفتگو کردند. به گزارش ایسکانیوز، در این دیدار صمیمانه که در حضور دو تن از علما و مدرسین حوزه علمیه رضویه شیراز برگزار شد. آیت‌الله دستغیب خطاب به فرمانده سپاه پاسداران در دوران دفاع مقدس گفت: […]

[ad_1]

دبیر مجمع تشخیص مصلحت نظام با حضور در حوزه علمیه رضویه شیراز، با آیت‌الله علی‌اصغر دستغیب دیدار و گفتگو کردند.

به گزارش ایسکانیوز، در این دیدار صمیمانه که در حضور دو تن از علما و مدرسین حوزه علمیه رضویه شیراز برگزار شد.

آیت‌الله دستغیب خطاب به فرمانده سپاه پاسداران در دوران دفاع مقدس گفت: بسیار خوشحالیم که شمارا بار دیگر در لباس سبز پاسداری می‌بینیم. هم نام شما دفاع مقدس را تداعی می‌کند و هم ایام دفاع مقدس نام شمارا برای مردم تداعی می‌کند. ایشان با اشاره به خاطراتی از دوران دفاع مقدس و ارتباط آن با توسل رزمندگان به حضرت اباعبدالله الحسین(ع) گفت: ان‌شاءالله این روحیه انقلابی، همراه باتدبیر در جامعه ما حفظ شود.

رضایی نیز ضمن یاد کردنِ از همراهی‌های آیت‌الله علی‌اصغر دستغیب با انقلاب و حضور ایشان در جبهه‌های دفاع مقدس، پس از پرس‌وجو از فعالیت حوزه علمیه رضویه شیراز گفت: از شنیدن این گزارش و پیشرفت‌ها خوشحالم. از قدیم شیراز دارالعلم بوده و این شهرت برای این شهر فرهنگی باید حفظ شود.

دبیر مجمع تشخیص مصلحت نظام گفت: خون شهدا و ایثار رزمندگان مسئولیت مدیران و کارگزاران نظام را بیشتر کرده است. ما با چشم خود جان‌فشانی جوانان مخلص و پاک را برای این نظام دیده‌ایم.

در این دیدار، رضایی به اوضاع منطقه و تهدیدات پیش‌رو اشاره‌کرده و گفت: باید آمادگی و هوشیاری خود را در زمینه‌های مختلف حفظ کنیم. امروز با کسب اجازه از مقام معظم رهبری، این لباس پاسداری از نظام را بار دیگر پوشیده‌ام تا در بعد اقتدار و امنیت، تجربیات خود و همرزمانم را در اختیار فرماندهان جوان سپاه قرار دهم.

پس‌ازاین دیدار، سرلشکر محسن رضایی، با حضور در میان طلاب حوزه علمیه رضویه شیراز به گفتگوی صمیمانه با ایشان پرداخت.

۲۰۲

[ad_2]

منبع:ایسکانیوز

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس

برچسب ها:
نظرات شما

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس