تاریخ انتشار: ۰۷ شهر ۱۳۹۵

[ad_1] خانواده‌ی جانباز شهید حاج رجب محمدزاده، پیش از ظهر امروز (یکشنبه) با حضرت آیت‌الله خامنه‌ای رهبر انقلاب اسلامی دیدار کردند. به گزارش ایسکانیوز به نقل از پایگاه اطلاع رسانی دفتر حفظ و نشر آثار حضرت آیت الله العظمی خامنه ای،شهید حاج رجب محمد زاده جانباز ۷۰ درصدی مشهدی که از ۱۷ تیرماه به دلیل […]

[ad_1]

خانواده‌ی جانباز شهید حاج رجب محمدزاده، پیش از ظهر امروز (یکشنبه) با حضرت آیت‌الله خامنه‌ای رهبر انقلاب اسلامی دیدار کردند.

به گزارش ایسکانیوز به نقل از پایگاه اطلاع رسانی دفتر حفظ و نشر آثار حضرت آیت الله العظمی خامنه ای،شهید حاج رجب محمد زاده جانباز ۷۰ درصدی مشهدی که از ۱۷ تیرماه به دلیل عفونت شدید ریه در بیمارستان بستری شده بود، ۱۴مرداد ۹۵ بر اثر ایست قلبی و تنفسی در بیمارستان رضوی مشهد شهید شد و پس از تحمل ۲۹ سال درد و رنج به جمع همرزمان شهیدش پیوست.

حاج رجب محمد زاده جانباز ۷۰ درصد، بسیجی در سال ۱۳۶۶ در منطقه حور عراق بر اثر اصابت خمپاره از ناحیه سر و صورت به درجه جانبازی نائل شد.
او پس از ۲۴ بار جراحی صورت در ۲۸ سال گذشته همچنان با شرایط دشوار زندگی را می گذراند و نوروز امسال به آرزوی دیرینه خود که همانا دیدار با مقام معظم رهبری بود، نائل آمد.

۲۰۳

[ad_2]

منبع:ایسکانیوز

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس

برچسب ها:
نظرات شما

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس