تاریخ انتشار: ۰۸ مرد ۱۳۹۵

[ad_1] انگیزه اصلی سفر به دمشق، نگاه نزدیک به اوضاع سوریه و انتقال مشاهدات به افکار عمومی آمریکا و تلاش در جهت توقف جنگ و دخالت آمریکایی و غربی در سوریه است. رییس‌جمهور سوریه در دیدار با هیات شورای صلح آمریکا تأکید کرد علت نفوذ تروریسم به خاک سوریه عدم همراهی دمشق با سیاست‌هایی بوده […]

[ad_1]

انگیزه اصلی سفر به دمشق، نگاه نزدیک به اوضاع سوریه و انتقال مشاهدات به افکار عمومی آمریکا و تلاش در جهت توقف جنگ و دخالت آمریکایی و غربی در سوریه است.

رییس‌جمهور سوریه در دیدار با هیات شورای صلح آمریکا تأکید کرد علت نفوذ تروریسم به خاک سوریه عدم همراهی دمشق با سیاست‌هایی بوده است که با منافع مردم سوریه مغایرت دارد.

به گزارش پرس تی وی از سانا، بشار اسد، روز پنج شنبه (۷ مرداد) در دیدار با هیات شورای صلح آمریکا ضمن ارائه گزارشی مختصر از حوادث سوریه تأکید کرد: عامل اساسی ایجاد بحران سوریه و سپس تبدیل آن به جنگ علیه ملت سوریه که با استفاده از ابزارهایی چون سازمان های تروریستی و رژیم های حامی آنها صورت گرفته است، مخالفت دولت سوریه با ایفای نقشی در منطقه بود که با منافع ملتش مطابقت نداشت.

در این دیدار هیات آمریکایی که ریاست آن را  «هنری لویندورف»، عضو کمیته اجرایی آن برعهده داشت، گفت: «انگیزه اصلی سفر به دمشق، نگاه نزدیک به اوضاع سوریه و انتقال مشاهدات به افکار عمومی آمریکا و تلاش در جهت توقف جنگ و دخالت آمریکایی و غربی در سوریه است.»

اعضای این هیات همچنین ضمن ابراز مخالفت با سیاست جنگ افروزی و دخالت دولت آمریکا در امور داخلی کشورهای دیگر بر تلاش خود برای تغییر این گونه سیاست ها تاکید کردند.

[ad_2]

منبع:عصر ایران

برچسب ها:
نظرات شما

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس