تاریخ انتشار: ۳۱ شهر ۱۳۹۵

[ad_1] اعضای هیأت مطبوعاتی و رسانه ای ارامنه جهان با سخنگو و رییس مرکز دیپلماسی عمومی و رسانه ای وزارت امور خارجه دیدار و درخصوص آخرین تحولات و همکاری های رسانه ای گفت و گو کردند. به گزارش ایسکانیوز به نقل از مرکز دیپلماسی رسانه ای وزارت امور خارجه، اعضای هیأت مطبوعاتی و رسانه ای […]

[ad_1]

اعضای هیأت مطبوعاتی و رسانه ای ارامنه جهان با سخنگو و رییس مرکز دیپلماسی عمومی و رسانه ای وزارت امور خارجه دیدار و درخصوص آخرین تحولات و همکاری های رسانه ای گفت و گو کردند.

به گزارش ایسکانیوز به نقل از مرکز دیپلماسی رسانه ای وزارت امور خارجه، اعضای هیأت مطبوعاتی و رسانه ای ارامنه جهان متشکل از ۲۵ خبرنگار ارمنی از کشورهای ارمنستان، آمریکا، کانادا، سوریه، لبنان، چک و فرانسه که برای دیدار از جمهوری اسلامی ایران در تهران بسر می برند، در ادامه برنامه ها و ملاقات های خود با بهرام قاسمی سخنگو و رییس مرکز دیپلماسی عمومی و رسانه ای وزارت امور خارجه دیدار کردند.
قاسمی در این دیدار ضمن تشریح مبانی سیاست خارجی جمهوری اسلامی ایران، به بیان آخرین تحولات سیاسی منطقه پرداخت و بر اهمیت همکاری های رسانه ای جامعه ارامنه با رسانه های ایران تأکید کرد.
اعضای هیأت مطبوعاتی و رسانه ای ارامنه جهان نیز ضمن تبادل نظر در خصوص رویدادهای جاری منطقه و جهان، درخصوص راهکارهای مختلف همکاری و تعاملات رسانه ای و مطبوعاتی فیمابین نظرات خود را بیان کردند.

۲۰۱/۲۰۱

[ad_2]

منبع:ایسکانیوز

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس

برچسب ها:
نظرات شما

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس