تاریخ انتشار: ۱۵ مهر ۱۳۹۵

[ad_1] ستاره سابق فوتبال پرتغال برای هموطنش آرزوی موفقیت کرد. به گزارش گذارنیوز، دکو، ستاره سابق فوتبال پرتغال و تیم‌های پورتو و بارسلونا آرزو کرد منچستریونایتد تحت هدایت هموطنش، ژوزه مورینیو قهرمان فصل جاری لیگ برتر انگلیس شود. او درباره دلایل خود گفت: مورینیو به محض حضور در هر باشگاهی، همه نگاه‌ها را […]

[ad_1]

ستاره سابق فوتبال پرتغال برای هموطنش آرزوی موفقیت کرد.

به گزارش گذارنیوز، دکو، ستاره سابق فوتبال پرتغال و تیم‌های پورتو و بارسلونا آرزو کرد منچستریونایتد تحت هدایت هموطنش، ژوزه مورینیو قهرمان فصل جاری لیگ برتر انگلیس شود.


او درباره دلایل خود گفت: مورینیو به محض حضور در هر باشگاهی، همه نگاه‌ها را متوجه خود می‌کند.منچستریونایتد برای بازیابی شکوه گذشته به کسب جام نیاز دارد و مورینیو خیلی خوب می‌داند چگونه باید این نیاز باشگاه را برآورده سازد.در رقابتی به دشواری لیگ برتر انگلیس، زمان هدر رفته برای شناخت بازیکنان از یکدیگر، کار را مشکل می‌کند.شک ندارم منچستریونایتد مدعی قهرمانی لیگ است.


 او در ادامه افزود: سطح انتظارات از شیاطین سرخ بسیار بالاست و همه از این تیم جام می‌خواهند. امیدوارم ژوزه درست مانند روزهای مربیگری در چلسی در اولدترافورد هم فاتح لیگ برتر شود.در یک تیم جدید نمی‌توانید چیزی را عوض کنید. فقط باید تا حد امکان خودتان را با شرایط موجود وفق بدهید.


 

[ad_2]

منبع:ایلنا

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس

برچسب ها:
نظرات شما

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس