تاریخ انتشار: ۱۰ تیر ۱۳۹۴

پیمانکار رومانیایی – GSP – در فوریه ۲۰۱۴ خبر از ارسال و نصب سومین دکل حفاری دریایی خود برای شرکت پمکس(PEMEX) در خلیج مکزیک داده بود.   به گزارش گذارنیوز در قرارداد ۸۹۴ روزه جی اس پی با شرکت نفت دولتی مکزیک (پمکس) پیمانکار رومانیایی دکل نفتی سه‌پایه GSP Fortuna از نوع Friede & Goldman […]

پیمانکار رومانیایی – GSP – در فوریه ۲۰۱۴ خبر از ارسال و نصب سومین دکل حفاری دریایی خود برای شرکت پمکس(PEMEX) در خلیج مکزیک داده بود.

 

به گزارش گذارنیوز در قرارداد ۸۹۴ روزه جی اس پی با شرکت نفت دولتی مکزیک (پمکس) پیمانکار رومانیایی دکل نفتی سه‌پایه GSP Fortuna از نوع Friede & Goldman L-780 Model II را وارد عملیات حفاری می‌کند.

این دکل نفتی در سال ۲۰۱۴ در منطقه دریایی Dos Bocas نصب‌شده و در کنار دو دکل حفاری دیگر به نام‌های GSP MODU و GSP Orizont که از سال ۲۰۱۱ مشغول حفاری هستند، عملیات پشتیبانی و حفاری را آغاز کرده است.

پیمانکار رومانیایی شرکتی بنام GSP Offshore Mexico واقع در منطقه Ciudad del Carmen مکزیک تأسیس کرده تا نظارت و پشتیبانی خود را با استفاده از دکل جدید گسترش دهد.

گفتنی است متن این خبر در فوریه ۲۰۱۴ منتشر شده و حالا در روزهایی که موضوع گم شدن دکل نفتی در اقتصاد ایران به موضوع داغ تبدیل شده است به خاطر آوردن آن می تواند داستان گم شدن دکل نفتی را وارد فاز تازه تری کند.

 

 

نظرات شما

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس