تاریخ انتشار: ۰۴ مهر ۱۳۹۵

[ad_1] رییس دانشگاه آزاد اسلامی گفت: خیلی خوشحالیم اعلام کنیم که بیش از ۷۲ درصد از خانواده‌های شاهد و ایثارگر بدون پرداخت شهریه در دانشگاه آزاد اسلامی تحصیل می‌کنند و از امسال هم شروع به جذب فارغ التحصیلان ممتاز خانواده‌های شهدا هستیم. به گزارش ایسکانیوز، دکتر حمید میرزاده در مراسم افتتاح بناى یادمان شهداى دانشجو […]

[ad_1]

میرزاده

رییس دانشگاه آزاد اسلامی گفت: خیلی خوشحالیم اعلام کنیم که بیش از ۷۲ درصد از خانواده‌های شاهد و ایثارگر بدون پرداخت شهریه در دانشگاه آزاد اسلامی تحصیل می‌کنند و از امسال هم شروع به جذب فارغ التحصیلان ممتاز خانواده‌های شهدا هستیم.

به گزارش ایسکانیوز، دکتر حمید میرزاده در مراسم افتتاح بناى یادمان شهداى دانشجو در بهشت زهرا(س) گفت: از ۲۸۰۶ شهید دانشجو در سراسر کشور ۳۰۰ شهید متعلق به دانشجویان دانشگاه ازاد اسلامی است، نظام جمهوری اسلامی به خاطر خون پر بهای این عزیزان سرافراز مانده و ما به آنها افتخار می‌کنیم.

میرزاده ادامه داد: امروز جمهوری اسلامی به شجره طیبه ای تبدیل شده است.

میرزاده یادمان افتتاح شده را نمود فیزیکی از ارادت و علاقه دانشگاه آزاد به شهدا دانست و از رییس سازمان بهشت زهرا(س) خواست که اطلاعات مربوط به شهدا را در داخل این المان نصب کنند.

او از محسن هاشمی نیز خواست که پیگیر این موضوع باشد و پیشنهاد داد که اسامی شهدای دانشجو دانشگاه آزاد اسلامی روی آن نصب شود.

میرزاده با اشاره به طراحی دیوار ۱۲۰۰ متری شهدا در واحد علوم و تخقیقات دانشگاه آزاد اسلامی گفت: بر روی این دیوار نام ۲۵۰ هزار شهدای کشور نصب شده است.

میرزاده در پایان از مسئولان بهشت زهرا و معاونانش قدردانی کرد.

۱۰۱/۱۰۳

[ad_2]

منبع:ایسکانیوز

برچسب ها:
نظرات شما

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس