تاریخ انتشار: ۰۹ مرد ۱۳۹۵

[ad_1] نمایش «راپورت‎های شبانه دکتر مصدق» هر روز ساعت ۱۸ در تالار وحدت روی صحنه می رود و مخاطبان علاقه‎مند تا ۲۰ مرداد می توانند آن را به تماشا بنشینند. عصرایران – این روزها و شب ها نمایش «راپورت‎های شبانه دکتر مصدق» به کارگردانی اصغر خلیلی در تالار وحدت اجرا می شود. این نمایش ۱۰۰ […]

[ad_1]

نمایش «راپورت‎های شبانه دکتر مصدق» هر روز ساعت ۱۸ در تالار وحدت روی صحنه می رود و مخاطبان علاقه‎مند تا ۲۰ مرداد می توانند آن را به تماشا بنشینند.

عصرایران – این روزها و شب ها نمایش «راپورت‎های شبانه دکتر مصدق» به کارگردانی اصغر خلیلی در تالار وحدت اجرا می شود.

این نمایش ۱۰۰ دقیقه ای از آن جهت حائز اهمیت است که به یکی از سرشناس ترین و مهمترین چهره های سیاسی تاریخ معاصر ایران می پردازد، آن هم روی سن تئاتر و این برای مخاطبانی که توامان به تئاتر و سیاست علاقه‎مند هستند بی شک جذابیت دارد.

در نمایش «راپورت های شبانه دکتر مصدق»، فرهاد آئیش، ایرج راد، خسرو احمدی، رضا بهبودی، رویا میرعلمی، نرگس محمدی، علیرضا آرا، علی نیکزاد، پیمان شیخی، منوچهر علی‌پور، خسرو امیری، علی‌رضا زمانی‌نسب، حمیدرضا کاظمی‌پور، نگین ابدالی، یزدان منصوری و تعداد دیگری از هنرمندان تئاتر که تعدادشان در مجموع به ۶۲ نفر می رسد حضور دارند.

در این نمایش که در تالار وحدت تهران به نشانی خیابان حافظ، خیابان شهریار روی صحنه می رود، به زندگی دکتر مصدق با تمرکز بر کودتای ۲۸ مرداد و مرگ وی از زاویه نگاه افکار عمومی و رسانه ها پرداخته می شود.

فرهاد آئیش نیز که پیش از این با بازی در نقش سقراط در نمایش «سقراط» به کارگردانی حمیدرضا نعیمی درخشش کم نظیری داشت، این بار با نقش دکتر مصدق نیز بازی زیبا و به یاد ماندنی از خود خلق کرده است و به بازیگری توانمند و صاحب سبک در ایفای نقش های این چنینی تبدیل شده است.

نمایش «راپورت‎های شبانه دکتر مصدق» هر روز ساعت ۱۸ در تالار وحدت روی صحنه می رود و مخاطبان علاقه مند تا ۲۰ مرداد می توانند آن را به تماشا بنشینند.

[ad_2]

منبع:عصر ایران

برچسب ها:
نظرات شما

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس