تاریخ انتشار: ۲۹ تیر ۱۳۹۴

وزیر امور خارجه آمریکا روز یکشنبه در مصاحبه اختصاصی با شبکه خبری سی بی اس آمریکا درباره رابطه آمریکا و با ایران گفت ما به هیچ طریقی متحد و دوست نیستیم. وزیر امور خارجه آمریکا روز یکشنبه در مصاحبه اختصاصی با شبکه خبری سی بی اس آمریکا درباره رابطه آمریکا و با ایران گفت ما […]

وزیر امور خارجه آمریکا روز یکشنبه در مصاحبه اختصاصی با شبکه خبری سی بی اس آمریکا درباره رابطه آمریکا و با ایران گفت ما به هیچ طریقی متحد و دوست نیستیم.
جان کری
وزیر امور خارجه آمریکا روز یکشنبه در مصاحبه اختصاصی با شبکه خبری سی بی اس آمریکا درباره رابطه آمریکا و با ایران گفت ما به هیچ طریقی متحد و دوست نیستیم.

به گزارش گذارنیوز جان کری در پاسخ به سوالی درباره روابط ایران و آمریکا گفت: ما دشمن بوده ایم و همچنان در مقابل هم قرار داریم. ما به هیچ طریقی متحد و دوست نیستیم.

وزیر خارجه امریکا اظهار داشت: واشنگتن در خصوص روابطش با جمهوری اسلامی دچار توهم نیست.

وی خاطر نشان کرد: ما همچنان رقیب یکدیگر هستیم، چرا که دیدگاه های یکسانی نداریم و دچار توهم هم نیسیتیم.

جان کری افزود: این توافق فقط درباره یک موضوع است.

وی با بیان اینکه قصد سفر به تهران را ندارد گفت: ما هنوز نمی دانیم آیا ایران واقعا می خواهد برای ثبات منطقه تلاش کند. ما از حرفی که رئیس جمهور روحانی زد استقبال می کنیم، فکر می کنم روحانی حرف مهمی درباره تمایل آنها به همکاری درباره ثبات منطقه زد. ظریف وزیر خارجه ایران حرف خیلی مهمی درباره تمایل ایران به این کار به من زد. البته ما تا زمانی که در این مسیر حرکت نکرده ایم نخواهیم دانست ، باید این توافقنامه را اجرا و روی امکان برخی از مسائل دیگر کار کنیم.

 

برچسب ها: برچسب‌ها, , , ,
نظرات شما

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس