تاریخ انتشار: ۰۳ شهر ۱۳۹۴
احمدی نژاد زیر تیغ انتقاد هاشمی;

داستان هاشمی و احمدی نژاد ادامه دارد و حالا بعد از آن هشت سال که احمدی نژاد هاشمی را مورد حمله قرار می‌داد حالا هاشمی در عصر تازه جمهوری اسلامی، احمدی نژاد و دولتش را مورد حمله قرار می‌دهد. به نظر می‌رسد فعلا نمی‌توان پایانی برای دو قطبی « هاشمی – احمدی نژاد» متصور شد.

به گزارش گذارنیوز انتقاد از احمدی نژاد تبدیل به شاه بیت سخنان هاشمی رفسنجانی شده است. او که جدی ترین مخالف رئیس جمهور سابق ایران است بعد از روی کارآمدن دولت روحانی، روشن گری در مورد دوران ریاست جمهوری احمدی نژاد را در دستور کار خود قرار داده است.

هاشمی براین باور است که از همان دهه ۸۰ که احمدی نژاد وارد سیاست ایران شد و ریاست قوه مجریه را به دست گرفت، در مورد انحراف او به سران کشور هشدار داده بود. رئیس مجمع تشخیص مصلحت نظام، حالا می‌خواهد که طرفداران آن سال‌های احمدی نژاد بیایند و با مردم سخن بگویند و به اشتباه خود اعتراف کنند.

رئیس سابق قوای مقننه و مجریه، دولت احمدی نژاد را بزرگ ترین اشتباه تاریخی مردم ایران می‌دانند و همانطور که خود گفته بود این دولت برای مردم همچون مرض هاری بوده است. رئیس سابق مجلس خبرگان در جریان سفر به مشهد نیز بازهم لب به انتقاد از احمدی نژاد گشود و تیر پیکان انتقادهای خود را به سمت او و حامیانش گرفت.

او در جریان دیدارهای خود با علما و نخبگان در مشهد با اشاره به نقاط ضعف دولت احمدی نژاد خاطر نشان کرد که:«خیلی‌ها متوجه شدند که باید هزینه‌های آن سنگی را که در راه انداختند، جبران کنند و الحمدلله مردم ما با رأی معنادار خویش روند اتفاقات جامعه را در مسیر فرهنگ اصیل انقلاب و آرمان‌های امام و شهدا برگرداندند.

جامعه ناگهان با سهام عدالت مواجه شد که با تخریب بخش خصوصی و بدون بحث‌های کارشناسی، مطرح و متاسفانه بلافاصله اجرا شد که سیاستی کاملاً متضاد با مصوبات رهبری در مجمع تشخیص بود.درباره یارانه‌ای که کارشناسان اقتصادی و اجتماعی برای چگونگی پرداخت آن بحث می‌کردند، ناگهان اعلام شد پول امام زمان است و مردم برای برکت دیگر پول‌های خود آن را هزینه نکنند!»

همانطور که مشاهده می‌کنید، داستان هاشمی و احمدی نژاد ادامه دارد و حالا بعد از آن هشت سال که احمدی نژاد هاشمی را مورد حمله قرار می‌داد حالا هاشمی در عصر تازه جمهوری اسلامی، احمدی نژاد و دولتش را مورد حمله قرار می‌دهد. به نظر می‌رسد فعلا نمی‌توان پایانی برای دو قطبی « هاشمی – احمدی نژاد» متصور شد.

 

نظرات شما

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس