تاریخ انتشار: ۱۵ خرد ۱۳۹۵

– دو حادثه رانندگی در جاده های مازندران طی روز جمعه ۱۴ خرداد ۱۱ مصدوم بر جای گذاشت .

به گزارش‌‌‌‌‌“گذارنیوز” به نقل از مرکز مدیریت حوادث و فوریت های پزشکی مازندران ، صبح امروز سقوط یک دستگاه خودروی پژوی ۲۰۶ به داخل نهر آب در منطقه محمودآباد به مرکز پیام اورژانس ۱۱۵ آمل اطلاع داده شد.
این حادثه در منطقه پل هوایی شرکت نفت محمودآباد اتفاق افتاد و طی آن چهار جوان ۲۲ تا ۳۰ ساله که سرنشین خودرو بودند دچار مصدومیت شدند.
بر اساس این گزارش ، پایگاه اورژانس محمودآباد و تلیک سر به محل حادثه اعزام شدند و بعد از خارج کردن مصدومین از داخل خودرو و نهر آب ، اقدامات در مانی اولیه را انجام و هر چهار زخمی را به بیمارستان شهداء محمودآباد منتقل کردند.
در این ماموریت یکی از تکنسین های اورژانس توسط عده‌ای جوان ناشناس مورد ضرب و شتم قرار گرفت که از طریق مقامات قضایی در حال پیگیری است.
دومین حادثه رانندگی نیز حوالی ساعت ۱۸ و ۳۰ دقیقه بین یک دستگاه خودروی پژو و ریو در منطقه کلاج خسه جاده ساری – کیاسر اتفاق افتاد که طی آن هفت نفر زخمی شدند.
بر اساس این گزارش سه دستگاه آمبولانس از پایگاههای اورژانس کلاج خسه ، تاکام ،کیاسر و هلال احمر کیاسر به محل حادثه اعزام و پنج مصدوم مرد را به بیمارستان امام خمینی (ره) ساری و دو مصدوم که دختر بچه هفت ساله و خانم ۷۰ ساله بودند به بیمارستان کیاسر انتقال دادند.
۶۹۸۲/۱۶۵۴

برچسب ها:
نظرات شما

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس