تاریخ انتشار: ۳۱ شهر ۱۳۹۵

[ad_1] مهرداد صیادی نماینده ایران در وزن۵۷- کیلوگرم و جمال مدنی نماینده وزن ۶۰- کیلوگرم موفق شدند حریفان خود در را روز نخست رقابت‌های ساحلی آسیا شکست دهند. به گزارش ایلنا و به نقل از روابط عمومی فدراسیون ورزش‌های رزمی، دو نماینده نخست ایران در رقابت‌های بازی‌های ساحلی آسیایی ۲۰۱۶ که به میزبانی ویتنام برگزار […]

[ad_1]

مهرداد صیادی نماینده ایران در وزن۵۷- کیلوگرم و جمال مدنی نماینده وزن ۶۰- کیلوگرم موفق شدند حریفان خود در را روز نخست رقابت‌های ساحلی آسیا شکست دهند.

به گزارش ایلنا و به نقل از روابط عمومی فدراسیون ورزش‌های رزمی، دو نماینده نخست ایران در رقابت‌های بازی‌های ساحلی آسیایی ۲۰۱۶ که به میزبانی ویتنام برگزار می‌شود موفق شدند رقیبان خود را از پیش‌رو بردارند.


مهرداد صیادی نماینده ایران در وزن۵۷- نماینده قزاقستان “ایوان دوبریمی ” با اقتدار شکست داد و راهی دور بعدی شد و در ادامه جمال مدنی نماینده وزن۶۰- ایران حریف فیلیپنی خود را ناک اوت کرد.


حضور شاهرخ شهنازی دبیر کل کمیته  ملی المپیک در کنار ملی پوشان موی تای فدراسیون ورزشهای رزمی و نظاره بازی‌ها از نزدیک، موجب دلگرمی و انرژی مضاعف ملی پوشان این رشته شد.


 


 


 

[ad_2]

منبع:ایلنا

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس

برچسب ها:
نظرات شما

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس