تاریخ انتشار: ۲۸ شهر ۱۳۹۵

[ad_1] کتاب «پیدای پنهان» در ۸۴۹ صفحه از سوی انتشارات روزنه منتشر شده است. عصرایران – این بخش در نظر دارد با معرفی کتاب های مختلف (از تازه های نشر تا پرفروش ترین ها و آثار قابل اعتنا) رسالت خود را در قبال حوزه کتاب و نشر تا حد ممکن ایفا کند. در این بخش […]

[ad_1]

کتاب «پیدای پنهان» در ۸۴۹ صفحه از سوی انتشارات روزنه منتشر شده است.

عصرایران – این بخش در نظر دارد با معرفی کتاب های مختلف (از تازه های نشر تا پرفروش ترین ها و آثار قابل اعتنا) رسالت خود را در قبال حوزه کتاب و نشر تا حد ممکن ایفا کند. در این بخش در طول هفته کتاب های مختلف به مخاطبان گرامی معرفی می شود تا با این اقدام تلاشی هر چند کوچک در مسیر ترویج فرهنگ کتابخوانی صورت گرفته باشد. مخاطبان عزیز می توانند کتاب های مورد نظر خود را برای معرفی به خوانندگان عصرایران به صورت نظر در انتهای خبر درج کنند.

 کتاب «پیدای پنهان» نوشته دکتر ایرج شهبازی توسط انتشارات روزنه منتشر شد.

این کتاب شامل دویست نیایش زیبا و شورانگیز، از دیوان شمس تبریزی است. نیایش‌هایی که زبان استوار، فاخر، روان و لطیف دارند و عالی‌ترین مباحث را در حوزه‌های الهیات، عرفان و رابطه انسان و خدا مطرح می‌کنند.

در خلال نیایش‌های این کتاب، با تصویری بدیع از خدا روبه‌رو می‌شویم. خدایی که سراپا گرما و لطف و محبت است، شوق بی‌پایان به انسان دارد، آغوش مهر خود را، به گستره ازل و ابد، بر روی انسان گناه‌کار گریزان ناامید گشوده است و عاشقانه منتظر بازگشت اوست.

از سوی دیگر، در این نیایش‌ها،‌خود را انسانی می‌یابیم که با وجود همه خطاها و گناهان خویش، چشم امید به بزرگواری و لطف خدا دوخته است. انسانی که از غم غربت در این دنیا به جان آمده و طاقتش از فراق حضرت دوست طاق شده است و برای رسیدن به وصال او سر از پا نمی‌شناسد. بدون تردید نیایش‌های ژرف و شگرف مولانا، حال‌هایی استثنایی و لحظاتی ناب را به خوانندگان تقدیم می‌دارد و هم زمان دل و عقل او را سیر و سیراب می‌سازد.

این کتاب به قیمت ۴۹ هزار تومان، در ۸۴۹ صفحه و در قطع وزیری توسط انتشرات روزنه منتشر شده است.

[ad_2]

منبع:عصرایران

برچسب ها:
نظرات شما

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس