تاریخ انتشار: ۲۶ مهر ۱۳۹۴

احمدی‌نژاد بالاخره از دو کلمه بیشتر به سوالات خبرنگاران جواب داد که آن دو سوال درباره انتخابات و دانشگاه ایرانیان بود.

به گزارش “گذارخبر”  محمود احمدی‌نژاد که دیروز به مراسم ترحیم سردار حسین همدانی رفته بود در پاسخ به سوالی مبنی بر اینکه آیا در انتخابات مجلس شرکت می‌کنید؟ گفت: من هم به عنوان یک ایرانی در انتخابات شرکت خواهم کرد. وی در پاسخ به سوال دیگری مبنی بر اینکه سرنوشت دانشگاه ایرانیان چه شد؟

با لبخندی پاسخ داد: «حال شما خوب است. » در حالی احمدی‌نژاد از بیان فعالیت سیاسی ابا ندارد نزدیکان او در تلاش هستند وانمود کنند سیاست از احمدی‌نژاد فاصله زیادی دارد به نحوی که دیروز عبدالرضا داوری مشاور رسانه‌ای رئیس‌جمهور سابق گفت: «آقای دکتر احمدی‌نژاد در انتخابات مجلس دهم غیر از حضور در پای صندوق رای هیچ نوع فعالیت دیگری مانند انتشار فهرست انتخاباتی یا برگزاری جلسات انتخاباتی و میتینگ نخواهد داشت. ایشان مطلقا کنش انتخاباتی و حمایت از لیست‌هایی که در سطح جامعه می‌شود نخواهد داشت. تردید نکنید اگر قرار باشد لیستی منتشر و منتسب به احمدی‌نژاد شود از همین الان اعلام می‌کنیم که تمام این لیست‌ها تکذیب می‌شود.

دفتر خود ایشان هم در برابر فعالیت‌های انتخاباتی که بخواهد به ایشان منتسب شود حتما واکنش نشان می‌دهد و تکذیب می‌کند.» وی عادت همیشگی که همان به میان کشیدن نام آیت‌ا… هاشمی است را ترک نکرد و درباره جریان انحرافی گفت: «جریان انحرافی را تعداد محدودی از حامیان آقای هاشمی و برخی از افرادی که در جریان اصولگرایی بودند و در تله جریان آقای هاشمی افتادند مطرح کردند. دکتر احمدی‌نژاد رئیس دولتی است که مقام معظم رهبری هر سال در هفته دولت ویژگی دولت او را زنده کردن آرمان‌های امام و انقلاب و خجالت نکشیدن از مطرح کردن شعارهای انقلاب بیان کرده است. ایشان از احمدی‌نژاد و دولتش به عنوان احیا‌کننده ارزش‌های انقلاب و آرمان‌های انقلاب و کسی که از سر دست گرفتن شعارهای انقلاب در مجامع بین المللی خجالت نکشید یاد کرد. این برای ما شاخص است.»

برچسب ها: برچسب‌ها
نظرات شما

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس