تاریخ انتشار: ۱۴ مرد ۱۳۹۵

[ad_1] سایت اسپرت روسیه از قرار داشتن نام ۱۱ بازیکن فوتبال روسیه در درخواست ارسالی فیفا به آژانس بین المللی ضد دوپینگ خبر داد. فیفا از آژانس جهانی ضد دوپینگ (وادا) خواست تا اطلاعات مربوط به فوتبالیست‌های روسیه که نام آنها در گزارش‌های اخیر مربوط به دوپینگ در روسیه آمده است به آنها ارائه دهد. […]

[ad_1]

سایت اسپرت روسیه از قرار داشتن نام ۱۱ بازیکن فوتبال روسیه در درخواست ارسالی فیفا به آژانس بین المللی ضد دوپینگ خبر داد.

فیفا از آژانس جهانی ضد دوپینگ (وادا) خواست تا اطلاعات مربوط به فوتبالیست‌های روسیه که نام آنها در گزارش‌های اخیر مربوط به دوپینگ در روسیه آمده است به آنها ارائه دهد.

به گزارش ایسنا، بعد از تایید دوپینگ گسترده در ورزش روسیه که منجر به محرومیت چندین ورزشکار این کشور از حضور در بازی‌های المپیک ریو شد، این بار فیفا به دنبال بررسی نهایی وضعیت ۱۱ بازیکن روس است که احتمال می‌رود از مواد نیروزا استفاده کرده باشند.

سایت اسپرت روسیه از قرار داشتن نام ۱۱ بازیکن فوتبال روسیه در درخواست ارسالی فیفا به آژانس بین المللی ضد دوپینگ خبر داد. در گزارش‌ منتشر شده آمده است که در ۳۰ رشته ورزشی در روسیه دوپینگ صورت گرفته که یکی از این رشته‌ها فوتبال بوده است.

در صورت تایید این گزارش‌ها باید منتظر مجازات فوتبال روسیه از سوی فیفا دو سال پیش از میزبانی این کشور در جام جهانی ۲۰۱۸ بود.

[ad_2]

منبع:عصر ایران

برچسب ها:
نظرات شما

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس