تاریخ انتشار: ۲۳ مرد ۱۳۹۵

[ad_1] «حمیدرضا زورآوند» در رقابت های پیاده روی بازی های المپیک ۲۰۱۶ ریو در جایگاه پنجاه و چهارم قرار گرفت. به گزارش ایسکانیوز، این رقابت ها با حضور ۷۴ دونده از سراسر دنیا برگزار شد و شرکت کنندگان مسیر ۲۰ کیلومتری را طی کردند که زورآوند با زمان یک ساعت ۲۷ دقیقه و ۴۵ ثانیه […]

[ad_1]

«حمیدرضا زورآوند» در رقابت های پیاده روی بازی های المپیک ۲۰۱۶ ریو در جایگاه پنجاه و چهارم قرار گرفت.

به گزارش ایسکانیوز، این رقابت ها با حضور ۷۴ دونده از سراسر دنیا برگزار شد و شرکت کنندگان مسیر ۲۰ کیلومتری را طی کردند که زورآوند با زمان یک ساعت ۲۷ دقیقه و ۴۵ ثانیه در مکان پنجاه و چهارم قرار گرفت.
«ژن وانگ» از چین با زمان یک ساعت و ۱۹ دقیقه و ۱۴ صدم ثانیه مدال طلا گرفت و هموطن وی «زلین کای» با زمان یک ساعت و ۱۹ دقیقه و ۲۶ صدم ثانیه مدال نقره را به گردن آویخت و مدال برنز این ماده نیز با زمان یک ساعت و ۱۹ دقیقه و ۳۷ صدم ثانیه به «دان اسمیت» از استرالیا رسید.
امروز همچنین «احسان حدادی» دارنده مدال نقره بازی های المپیک ۲۰۱۲ لندن در مرحله مقدماتی رشته پرتاب دیسک مردان به رقابت با حریفان پرداخت و سه پرتاب انجام داد و با رکورد ۶۰،۱۵ متر نتوانست جواز حضور در فینال را کسب کند و در جایگاه بیست و چهارم ایستاد.
پیش از این «محمود صمیمی» در گروه بی مرحله مقدماتی همین رشته نیز عملکرد خوبی نداشت و از رسیدن به فینال بازماند. او با رکورد ۵۶٫۹۴ متر در جایگاه سی ام قرار گرفت.
«لیلا رجبی» نیز در پرتاب وزنه زنان با به جای گذاشتن رکوردهایی ضعیف، حذف شد.
کاروان ورزشی ایران با ۶۴ ورزشکار در۱۴رشته بوکس، پینگ پنگ، تیراندازی، تیر و کمان، قایقرانی، وزنه برداری، دوومیدانی، تکواندو، جودو، شمشیربازی، والیبال، کشتی آزاد و فرنگی، شنا و دوچرخه سواری در این دوره از بازی ها شرکت کرده است.
سی و یکمین دوره بازی های المپیک ۲۰۱۶ ریو از ۱۵ مرداد ماه با حضور ۱۰ هزار و ۴۴۴ ورزشکار از ۲۰۶ کشور جهان به میزبانی شهر ریودوژانیرو برزیل آغاز شد.

۶۰۱/۴۰۱

[ad_2]

منبع:ایسکانیوز

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس

برچسب ها:
نظرات شما

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس