تاریخ انتشار: ۱۶ مرد ۱۳۹۵

[ad_1] از سی‌ام دی ماه ۹۲ که هیات رئیسه کمیته ملی المپیک تغییر کرد، تا همین چند هفته پیش، آب توی دل کیومرث هاشمی و همکارانش تکان نخورده بود. به گزارش “ورزش سه”، هفته‌ای یکی دو تا دور همی به بهانه‌های مختلف و چند ماهی یک مسافرت خارجی. این همه زحمتی بود که باید می‌کشیدند. […]

[ad_1]

از سی‌ام دی ماه ۹۲ که هیات رئیسه کمیته ملی المپیک تغییر کرد، تا همین چند هفته پیش، آب توی دل کیومرث هاشمی و همکارانش تکان نخورده بود.

به گزارش “ورزش سه”، هفته‌ای یکی دو تا دور همی به بهانه‌های مختلف و چند ماهی یک مسافرت خارجی. این همه زحمتی بود که باید می‌کشیدند. اما درست دم المپیک اما همه چیز به هم ریخت، همان موقع که با بی سلیقگی زشت‌ترین لباس تاریخ را به تن ورزشکاران کردند. فاجعه زمانی است که بدانیم تقریباً همه مسئولیت کمیته همان چیزی بود که در انجامش ناتوان ماند؛ تدارک کاروان المپیک!

بامداد امروز که کاروان ایران در افتتاحیه المپیک رژه رفت و خبری از سعید معروف و محمد موسوی و شهرام محمودی نبود، دوباره یاد مدیران کمیته ملی المپیک افتادیم. مردانی که قریب به اتفاقشان قبول زحمت کرده‌اند و به ریو   رفته‌اند تا احتمالاً در چنین مواقعی مواظب آبروی ورزش ما باشند.

این که کاروان ورزش ایران در رژه افتتاحیه از همراهی محبوب‌ترین هایش محروم باشد قطعاً یک اشتباه مدیریتی است، بیایید با خودمان فکر کنیم چرا باید کار به این جا برسد؟ آیا واقعاً راهی برای حل این مشکل نبود؟

[ad_2]

منبع:عصر ایران

برچسب ها:
نظرات شما

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس