تاریخ انتشار: ۰۴ مهر ۱۳۹۵

[ad_1] طی معاملات امروز یکشنبه، دومین روز معاملاتی مهرماه، شاخص کل بورس در حالی به کار خود خاتمه داد که رشد ۱۷۴ واحدی را تجربه کرد و در ارتفاع ۷۷ هزار و ۸۱ واحدی قرار گرفت. به گزارش گذارنیوز، در معاملات امروز  یکشنبه، دومین روز معاملاتی پاییزی، شاخص کل بورس رشد ۱۷۴ واحدی را تجربه […]

[ad_1]


طی معاملات امروز یکشنبه، دومین روز معاملاتی مهرماه، شاخص کل بورس در حالی به کار خود خاتمه داد که رشد ۱۷۴ واحدی را تجربه کرد و در ارتفاع ۷۷ هزار و ۸۱ واحدی قرار گرفت.

به گزارش گذارنیوز، در معاملات امروز  یکشنبه، دومین روز معاملاتی پاییزی، شاخص کل بورس رشد ۱۷۴ واحدی را تجربه کرد و با ورود به کانال ۷۷ هزار واحدی در ارتفاع ۷۷ هزار و ۸۱ واحدی قرار گرفت. در بازار امروز نماد« فارس» با بیشترین تاثیر به میزان ۱۱۵ واحد بر شاخص اثر گذاشت و وزنه شاخص را مثبت کرد.

اگر چه به ترتیب نمادهای «خساپا»، «شبندر»، «شبریز»، «خودرو» و «وساپار» نیز تاثیر بسیاری بر حرکت مثبت شاخص امروز بازار گذاشتند. نماد « سیلام» هم بیشترین تاثیر منفی به میزان ۱۵ واحد را بر شاخص گذاشت. 

در بازار امروز تمامی شاخص‌ها صعودی رفتار کردند. همچنین حجم معاملات به بیش از یک میلیارد سهم رسید و در بازار امروز سهام با ارزشی بیش از ۲۹۶ میلیارد تومان معامله شدند. 

در معاملات امروز، بیشترین حجم و ارزش معاملات به خودرویی‌ها اختصاص یافت به طوریکه ارزش معاملات آنها به بیش از ۶۴ میلیارد تومان هم رسید.  

در حالی که امروز شاخص بازار فرابورس منفی بود و با افت ۰٫۶ واحدی خود در ارتفاع ۸۲۲ واحد ایستاد. 

[ad_2]

منبع:گذارنیوز

برچسب ها:
نظرات شما

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس