تاریخ انتشار: ۲۲ مرد ۱۳۹۵

[ad_1] دومین وزنه‌بردار لهستانی‌ها هم در مسابقات المپیک ریودوژانیرو دوپینگی شد. به گزارش ایسکانیوز، آدریان ژیلنسکی که عضو تیم ملی وزنه‌برداری لهستان در مسابقات ریو ۲۰۱۶ است، امروز تست دوپینگش مثبت اعلام شد. آزمایشگاه تشخیص دوپینگ مسابقات ریو، این موضوع را تایید کرد که ورزشکار لهستان از ماده ممنوعه ناندرلون استفاده کرده است. این اتفاق […]

[ad_1]

وزنه برداری

دومین وزنه‌بردار لهستانی‌ها هم در مسابقات المپیک ریودوژانیرو دوپینگی شد.

به گزارش ایسکانیوز، آدریان ژیلنسکی که عضو تیم ملی وزنه‌برداری لهستان در مسابقات ریو ۲۰۱۶ است، امروز تست دوپینگش مثبت اعلام شد.

آزمایشگاه تشخیص دوپینگ مسابقات ریو، این موضوع را تایید کرد که ورزشکار لهستان از ماده ممنوعه ناندرلون استفاده کرده است.

این اتفاق در حالی رخ داده که برادر او یعنی توماس ژیلنسکی نیز در همین مسابقات چند روز قبل مرتکب دوپینگ شد و از دهکده مسابقات اخراج شد.

براساس اعلام مطبوعات لهستان، آدریان به خاطر دوپینگ و محرومیت از مسابقات،‌ قادر نشد از مقام قهرمانی خود در مسابقات المپیک لندن دفاع کند.

آدرین زیلنسکی اهل کشور لهستان توانسته بود در المپیک ۲۰۱۲ لندن در وزن ۸۵ کیلوگرم مردان با پیشی گرفتن از آپتی آیوکادوف از روسیه و کیانوش رستمی از ایران، به مدال طلای المپیک دست پیدا کند.

این وزنه بردار امسال قرار بود در یک وزن بالاتر در رقابت با علی هاشمی و سهراب مرادی در ریو حاضر شود که از این مسابقات محروم شد.

چند روز پیش نیز دوپینگ برادر این وزنه بردار یعنی تاماش که در همین وزن قرار داشت مثبت و از دهکده مسابقات اخراج شده بود.

این دو ونه بردار در استار لیست اولیه مسابقات در رده‌های دوم و سوم قرار داشتند.

۶۰۱/۴۰۱

[ad_2]

منبع:ایسکانیوز

برچسب ها:
نظرات شما

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس