تاریخ انتشار: ۲۵ مرد ۱۳۹۵

[ad_1] رومن ولاسوف اولین مدال طلای کشتی فرنگی روسیه در المپیک ریو را کسب کرد. به گزارش ایلنا، در فینال رقابت‌های کشتی فرنگی وزن ۷۵ کیلوگرم المپیک ۲۰۱۶ ریو، رومن ولاسف از روسیه مقابل مارک مادسن از دانمارک به روی تشک رفت و در پایان با نتیجه ۵ بر ۱ به برتری رسید و مدال […]

[ad_1]

رومن ولاسوف اولین مدال طلای کشتی فرنگی روسیه در المپیک ریو را کسب کرد.

به گزارش ایلنا، در فینال رقابت‌های کشتی فرنگی وزن ۷۵ کیلوگرم المپیک ۲۰۱۶ ریو، رومن ولاسف از روسیه مقابل مارک مادسن از دانمارک به روی تشک رفت و در پایان با نتیجه ۵ بر ۱ به برتری رسید و مدال طلای المپیک ریو را از آن خود کرد.


رومن ولاسوف مدال طلای المپیک لندن دو مدال طلا و یک نقره جهان را در کارنامه خود دارد و با کسب این مدال طلا موفق شد برای دومین مرتبه متوالی مدال طلای المپیک را از آن خود کند.


مارک مادسن دانمارکی نیز برای نخستین بار به مدال نقره المپیک دست یافت. او نیز ۴ نقره و یک برنز جهان را در کارنامه خود دارد.


در یکی از دیدارهای رده‌بندی این وزن نیز سعید عبدولی نماینده شایسته کشتی فرنگی ایران مقابل پیترباشی قهرمان سال ۲۰۱۴ جهان از مجارستان به برتری ۵ بر ۲ دست یافت و به مدال برنز المپیک رسید.


در دیگر دیدار رده‌بندی وزن ۷۵ کیلوگرم نیز کیم هیون وو از کره جنوبی که مدال طلای المپیک لندن در وزن ۶۶ کیلوگرم و سه طلای آسیا و یک طلا یک برنز جهان را در کارنامه خود دارد، مقابل بوزو استراسویچ از کرواسی به برتری ۶ بر ۴ دست یافت و مدال برنز المپیک را از آن خود کرد.


 

[ad_2]

منبع:ایلنا

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس

برچسب ها:
نظرات شما

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس