تاریخ انتشار: ۱۹ شهر ۱۳۹۵

[ad_1] دولت پاکستان با افزایش اقامت مهاجران افغانستانی تا مارس سال ۲۰۱۷ موافقت کرد. به گزارش ایسکانیوز به نقل از روزنامه «پاکستان»، در نشستی که به ریاست «نواز شریف» نخست وزیر پاکستان در اسلام آباد برگزار شد، کابینه این کشور با افزایش اقامت مهاجران افغانستانی تا مارس سال ۲۰۱۷ میلادی موافقت به عمل آورد. به […]

[ad_1]

دولت پاکستان با افزایش اقامت مهاجران افغانستانی موافقت کرد

دولت پاکستان با افزایش اقامت مهاجران افغانستانی تا مارس سال ۲۰۱۷ موافقت کرد.

به گزارش ایسکانیوز به نقل از روزنامه «پاکستان»، در نشستی که به ریاست «نواز شریف» نخست وزیر پاکستان در اسلام آباد برگزار شد، کابینه این کشور با افزایش اقامت مهاجران افغانستانی تا مارس سال ۲۰۱۷ میلادی موافقت به عمل آورد.

به گزارش مهر، نواز شریف در این نشست گفت: مهاجران افغانستان دوست و مهمان ما در پاکستان هستند. تمام اقدامات لازم برای کمک به آنها باید صورت گیرد و ترتیبی اتخاد شود که آنها با عزت تمام به کشورشان بازگردند.

وی در ادامه افزود: با نمایندگان مهاجران افغانستانی در خصوص حل مسایل آنها باید رایزنی شود.

لازم به ذکر است صدها هزار نفر از مهاجران افغانستانی در حال حاضر در پاکستان زندگی می کنند و دولت این کشور به اتهام دست داشتن این مهاجران در عملیات های تروریستی، برای خروج هر چه زودتر از پاکستان به آنها اعمال فشار می کند.

پیشتر دولت پاکستان اعلام کرده بود مهاجران افغانستانی تا پایان دسامبر سال ۲۰۱۶ میلادی می توانند در پاکستان اقامت داشته باشند بدین ترتیب دولت اسلام آباد با افزایش یک مهلت سه ماهه دیگر به مهاجران افغانستانی اجازه داد تا ماه مارس ۲۰۱۷ در این کشور حضور داشته باشند.

۳۰۳۳۰۰

[ad_2]

منبع:ایسکانیوز

برچسب ها:
نظرات شما

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس