تاریخ انتشار: ۱۲ شهر ۱۳۹۵

[ad_1] رئیس فراکسیون زنان مجلس شورای اسلامی خواستار ارائه هر چه سریعتر لوایح مربوط به زنان از سوی دولت شد. پروانه سلحشوری در گفت‌وگو با ایسنا، اظهار کرد: امیدواریم دولت در سال پایانی فعالیت خود لوایحی که قرار است به مجلس ارائه کند را هر چه سریعتر آماده و ارائه کند، به ویژه که خانم […]

[ad_1]

رئیس فراکسیون زنان مجلس شورای اسلامی خواستار ارائه هر چه سریعتر لوایح مربوط به زنان از سوی دولت شد.

پروانه سلحشوری در گفت‌وگو با ایسنا، اظهار کرد: امیدواریم دولت در سال پایانی فعالیت خود لوایحی که قرار است به مجلس ارائه کند را هر چه سریعتر آماده و ارائه کند، به ویژه که خانم مولاوردی گفته بود لایحه مربوط به بیمه زنان اعم از زنان خانه دار یا مشاغل پاره وقت و همچنین لایحه مقابله با خشونت علیه زنان آماده است.

وی افزود: قطعا مجلس آمادگی این را دارد که نسبت به بررسی لوایح تقدیمی دولت اقدامات لازم را انجام دهد و اگر نیاز به جرح و تعدیل این لوایح وجود داشت، اصلاحات لازم را اعمال کند.

این نماینده مجلس با بیان اینکه در دولت گذشته صرفا به شعار دادن در حوزه زنان اکتفا می‌شد و در عمل کاری انجام نمی‌شد، گفت:‌ خوشبختانه این دولت از نظر عمل‌گرایی بهتر عم کرده و امیداریم روند فعالیت دولت در حوزه‌ی زنان به گونه‌ای پیش برود که در پایان دولت شاهد تغییر و تحول در این حوزه باشیم.

انتهای پیام

[ad_2]

منبع:ایسنا

برچسب ها:
نظرات شما

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس