تاریخ انتشار: ۱۷ ارد ۱۳۹۵

سمنان-ایرنا- فرماندار شهرستان مهدیشهر با اشاره به توجه ویژه دولت تدبیر و امید به قشر زحمتکش معلمان گفت : دولت در برنامه ششم توسعه اعتبارات ویزه ای برای افزایش حقوق معلمان در نظر گرفته است.

‌‌‌‌‌“گذارنیوز” :
مهدی ارگی روز جمعه درهمایش تجلیل از فرهنگیان و معلمان زن این شهرستان افزود : دولت یازدهم در خصوص معیشت این قشر زحمت کش جامعه برنامه جدی از جمله نظام رتبه بندی معلمان در دست اقدام دارد.
وی به با اشاره به بیانات رهبر معظم انقلاب در در خصوص نقش و جایگاه معلم در جامعه اظهار داشت : باید مقام معلم در جامعه به گونه ای باشد که از یک جوان بپرسند شما می خواهید در آینده چکاره شوید بگوید معلم می شوم.
فرماندار مهدیشهر ادامه داد : به طور یقین نقش زنان در تامین بهداشت جسمی و روانی خانواده ها ، نقش بی بدیل است که بایستی بیش از پیش مورد توجه قرار گیرد.
ارگی تصریح کرد : امروز به برکت نظام جمهوری اسامی و فضای ایجاده پش از دولت یازدهم تعداد زنانی که وارد دهمین دوره مجلس شورای اسلامی شدند بی سابقه بوده که این نحوه انتخاب از قشر فرهنگی و معلمان جامعه نشان از شان و منزلت معلم در جامعه ابرانی و اسلامی دارد.
وی با تاکید بر تشکیل اتاق های فکر در زمینه های فرهنگ و اقتصاد و خانواده از سوی زنان فرهنگی شهرستان مهدیشهر یادآور شد : امید این که با همراهی شما معلمان آگاه بتوانیم درسال جاری در خصوص تحقق شعار اقتصاد مقاومتی و اقدام و عمل گام های موثری برداریم.
وی آمادگی این فرمانداری را در خصوص ایجاد سمن ها و تشکل ها ی غیر دولتی در راستای برنامه های یاد شده اعلام کرد.
استان سمتان بیش از ۱۱۲ هزار دانش آموز دارد.
۶۰۲۶/

برچسب ها:
نظرات شما

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس