تاریخ انتشار: ۲۳ شهر ۱۳۹۵

[ad_1] محمدباقر نوبخت، سخنگوی دولت روز سه شنبه در نشست خبری خود در پاسخ به پرسشی درمورد طرح خروج پتروشیمی از بورس کالا گفت: دولت نسبت به این طرح چنین موضعی ندارد. به گزارش ایسکانیوز به نقل از پایگاه اطلاع رسانی بازار سرمایه (سنا)، در حالیکه بحث عرضه محصولات پتروشیمی در بورس کالای ایران طی […]

[ad_1]

محمدباقر نوبخت، سخنگوی دولت روز سه شنبه در نشست خبری خود در پاسخ به پرسشی درمورد طرح خروج پتروشیمی از بورس کالا گفت: دولت نسبت به این طرح چنین موضعی ندارد.

به گزارش ایسکانیوز به نقل از پایگاه اطلاع رسانی بازار سرمایه (سنا)، در حالیکه بحث عرضه محصولات پتروشیمی در بورس کالای ایران طی هفته گذشته در شورای رقابت مورد بررسی قرار گرفت و این شورا با پاسخ به ایرادات وزارت صنعت، با عرضه خارج از بورس محصولات پتروشیمی مخالفت کرد، سخنگوی دولت امروز بار دیگر اعلام کرد که موضعی در قبال خروج محصولات پتروشیمی از بورس کالا ندارد.

محمدباقر نوبخت ۱۵ دی ماه سال گذشته در نشستی خبری همزمان با رسانه ای شدن تلاش برخی افراد برای خروج پتروشیمی ها از بورس، به صراحت اعلام کرد که «بحث خروج محصولات پتروشیمی از بورس کالا در دولت مطرح نیست».

پس از این گفته نوبخت، محمد شریعمتداری، معاون اجرایی رئیس‌جمهوری با ارسال نامه ای به سازمان حمایت مصرف کنندگان و تولیدکنندگان عرضه محصولات پتروشیمی خارج از بورس کالا را تخلف از قانون اعلام کرد و در ادامه دفتر مطالعات اقتصادی مرکز پژوهش های مجلس نیز طی گزارشی مفصل و کارشناسی بر لزوم عرضه پتروشیمی ها در بورس کالا تاکید کرد.

همه این موارد در کنار نظر مخالف نمایندگان مجلس و کارشناسان برای انتقال معاملات پتروشیمی به بازاری بدون نظارت، باعث شد تا همه گمان کنند پرونده این موضوع به طور کامل بسته شده است اما طی هفته های اخیر بار دیگر این موضوع مطرح شد تا بار دیگر سخنگوی دولت با مخالفان عرضه محصولات پتروشیمی در بورس کالا اتمام حجت کند.

۶۰۲/۴۰۱

[ad_2]

منبع:ایسکانیوز

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس

برچسب ها:
نظرات شما

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس