تاریخ انتشار: ۳۱ مرد ۱۳۹۵

[ad_1] به گزارش ایلنا، صبح امروز چهارمین جلسه شورای اداری شهرستان با حضور فرماندار و روسای ادارات و نهادها در سالن اجتماعات فرمانداری کلاردشت برگزار گردید . ایوب صالحی ضمن گرامیداشت یاد و خاطره شهیدان معزز رجایی و باهنر اظهار داشت : دولت تدبیر و امید مظلوم ترین دولت بعد از انقلاب اسلامی […]

[ad_1]

به گزارش ایلنا، صبح امروز چهارمین جلسه شورای اداری شهرستان با حضور فرماندار و روسای ادارات و نهادها در سالن اجتماعات فرمانداری کلاردشت برگزار گردید .


ایوب صالحی ضمن گرامیداشت یاد و خاطره شهیدان معزز رجایی و باهنر اظهار داشت : دولت تدبیر و امید مظلوم ترین دولت بعد از انقلاب اسلامی است که با تحویل گرفتن حجم عظیم بدهی ها و نابسامانی مالی روی کار آمد .


و ی افزود:با گفتمان در صحنه بین الملل به دنیا فهماند که ما می توانیم در دستگاه دیپلماسی با حمایت های مقام معظم رهبری به صورت عزت مندانه و با اقتدار تمام با استکبار حرف بزنیم و هیچ ترسی نداشته باشیم .


وی عنوان کرد :دولت توانست بعد از ۳۷ سال طرح تحول سلامت  که در نظام مدیریتی بی سابقه بوده را اجرا کند و اگر بگوییم که دولت تدبیر و امید کاری نکرده بی انصافی است .


فرماندار کلاردشت افزود : طی سه سال گذشته ۵۸ میلیارد و ۴۰۰ میلیون تومان از اعتبارات دولتی در شهرستان هزینه شده است .


نماینده عالی دولت در شهرستان علت اصلی عقب افتادگی کلاردشت را اختلافات داخلی برشمرد و افزود با از بین بردن این اختلافات می توان موجب  پیشرفت شهرستان  کلاردشت شد .


فرماندار کلاردشت اظهار داشت : حیات و پیشرفت شهرستان وابسته به اجرای سرشماری است و همه دستگاه ها و ادارات موظف هستند در اجرای فراگیر آن ، با ستاد اجرایی سرشماری عمومی نفوس و مسکن سال ۱۳۹۵ همکاری لازم را داشته باشند .


وی همچنین اظهار داشت : هیچ رییس اداره ای حق ندارد برخورد نادرست با خبرنگاران داشته باشد و خبرنگاران نیز اگر نقدی دارند آن نقد منصفانه باشد ،  و در پایان از خبرنگاران خواست تا عملکرد دولت را در سه سال گذشته و در هفته دولت  به سمع و نظر مردم برسانند .


 

[ad_2]

منبع:ایلنا

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس

برچسب ها:
نظرات شما

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس