تاریخ انتشار: ۲۱ مرد ۱۳۹۵

[ad_1] به  ایلنا از ساری ، به نقل از گزارش روابط عمومی شرکت شهرک‌های صنعتی مازندران، سید مصطفی موسوی در نشست با صنعتگران و فعالان تولید استان که در سالن جلسات شرکت و به مناسبت ۲۱ مرداد روز حمایت از صنایع کوچک برگزار شد گفت: صنایع کوچک، محور تحقق اقتصاد مقاومتی است و با تقویت […]

[ad_1]

به  ایلنا از ساری ، به نقل از گزارش روابط عمومی شرکت شهرک‌های صنعتی مازندران، سید مصطفی موسوی در نشست با صنعتگران و فعالان تولید استان که در سالن جلسات شرکت و به مناسبت ۲۱ مرداد روز حمایت از صنایع کوچک برگزار شد گفت: صنایع کوچک، محور تحقق اقتصاد مقاومتی است و با تقویت این بخش عظیم و فعال کشور، می‌توانیم شاهد پویایی در جامعه باشیم.


موسوی با اشاره به نقش ممتاز و برجسته صنایع کوچک در ایجاد اشتغال، افزایش تولید و صادرات اظهار داشت: تنها راهکار برای خروج از رکود، حمایت از صنایع کوچک و تولید داخلی است.


وی بیان داشت: ارائه تسهیلات موردنیاز به واحدهای تولیدی و صنعتی و افزایش صادرات، به کنترل رکود و مهار تورم در کشور، کمک خواهد نمود.


مدیرعامل شرکت شهرک‌های صنعتی مازندران تصریح کرد: بخش عمده‌ای از صنایع استان را صنایع کوچک و متوسط برعهده دارند و تأمین سرمایه در گردش و نقدینگی از عوامل تأثیرگذار در رونق صنایع کوچک محسوب می‌شود.


موسوی تأکید کرد: با حمایت مسئولین دستگاه‌های اجرایی و بانک‌ها، می‌توان شاهد کاهش دغدغه تولیدکنندگان و صنعتگران بود.


 

[ad_2]

منبع:ایلنا

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس

برچسب ها:
نظرات شما

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس