تاریخ انتشار: ۱۸ مرد ۱۳۹۵

[ad_1] به گزارش ایلنا ، علیرضا یونسی رستمی، در جلسه ستاد بزرگداشت هفته دولت استان با اشاره به این که دولت ها با خواست و رای مردم می آیند و می روند و آنچه که که می ماند، نظام و انقلاب اسلامی و توسعه کشور است، افزود: همه انقلاب های جهان گرفتار فروپاشی شدند و […]

[ad_1]

به گزارش ایلنا ، علیرضا یونسی رستمی، در جلسه ستاد بزرگداشت هفته دولت استان با اشاره به این که دولت ها با خواست و رای مردم می آیند و می روند و آنچه که که می ماند، نظام و انقلاب اسلامی و توسعه کشور است، افزود: همه انقلاب های جهان گرفتار فروپاشی شدند و انقلاب اسلامی تنها انقلاب تاریخ جهان است که با ثبات مانده است و امروز، چرایی پایداری انقلاب و وفاداری مردم به آرمان های آن از پرسش های اصلی جامعه شناسان است.


رییس شورای اطلاع رسانی استان، راز ماندگاری و ثبات انقلاب را اتحاد و همبستگی مردم و دلبستگی آنان به اهداف و آرمان های انقلاب، امام راحل و پیروی از منویات رهبری معظم انقلاب دانست و یاد آور شد: دولت تافته جدا بافته از نظام نیست، بلکه بخشی از نظام و حاکمیت است و باید به گونه ای عمل نمود تا امید و اعتماد در جامعه تقویت شود.


معاون استاندارتضعیف سرمایه های نظام و انقلاب را بی عقلی دانست و ابراز داشت: پاسداشت هفته دولت، پاسداشت ارزش ها و دستاوردهای نظام و عملکرد قوای مختلف کشور است که امید انگیز است.


جانشین رئیس ستاد بزرگداشت هفته دولت استان با اشاره به این که باید واقعیت ها به صورت شفاف برای مردم بازگو شود و اقدامات، فعالیت ها و برنامه های دولت با صراحت و صداقت اطلاع رسانی شود، بیان داشت: مردم، بزرگ ترین سرمایه انقلاب و نظام هستند و وحدت بین آحاد مردم و تقویت امید در فضای جامعه، الهام بخش است.


معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار، به بن مایه فرهنگی انقلاب اسلامی اشاره کرد و گفت: دستاوردهای علمی، فرهنگی، سیاسی و … نظام برای مردم تبیین شود و برنامه های بزرگداشت هفته دولت صبغه مردمی داشته باشد.


وی، بر بهره گیری از ظرفیت ائمه جمعه و جماعات، رسانه ها، رسانه ملی، نهادهای فرهنگی و تبلیغی و تشکل های مردم نهاد برای تبیین خدمات دولت تاکید کرد و یاد آور شد: امروز ایران اسلامی در گلستانی از امنیت به سر می برد و این مهم را باید دستاورد و مرهون مجاهدت همه ارکان نظام، حضور مردم در صحنه های مختلف و هدایت حکیمانه مقام معظم رهبری دانست.


یونسی، برگزاری نمایشگاه دستاوردهای دولت در استان و شهرستان ها را متذکر شد و گفت: فعالیت ها و اقدامات بدون غلو اطلاع رسانی شود و بخشی از نمایشگاه نیز به به حوزه امنیت و رسانه اختصاص یابد.


جانشین رئیس ستاد بزرگداشت هفته دولت استان، از سازمان مدیریت و برنامه ریزی خواست تا هر چه سریعتر مقدمات برگزاری جشنواره شهید رجایی و نمایشگاه هفته دولت را فراهم کند.

[ad_2]

منبع:ایلنا

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس

برچسب ها:
نظرات شما

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس